نخستین خوابگاه سوئیتی دانشگاه تهران احداث شد

تهران - ایرنا - مدیرکل امور خوابگاه‌های دانشگاه تهران از اتمام عملیات عمرانی اولین خوابگاه سوئیتی دانشگاه تهران خبر داد.

به گزارش روز چهارشنبه گروه علم و آموزش ایرنا از دانشگاه تهران، هادی غفوریان یاورپناه اظهار داشت: صد درصد عملیات احداث اولین خوابگاه سوئیتی دانشگاه تهران با ظرفیت اسکان ۳۰۰ دانشجو به پایان رسیده است.

وی در زمینه ظرفیت اسکان هر سوئیت این خوابگاه جدید دانشگاه تهران، توضیح داد: هر دو دانشجو یک اتاق مجزا و هر چهار نفر یک آشپزخانه و سرویس بهداشتی مجزا خواهند داشت.

مدیرکل امور خوابگاه‌های دانشگاه تهران از احداث ساختمان خوابگاهی جدید دیگری با ظرفیت اسکان ۱۷۸ دانشجو با کمک خیرین در کوی پسران خبر داد و گفت: این خوابگاه جدید ظرف یک دوره هفت ماهه ساخته و تجهیز شد.

غفوریان همچنین به کمبود و مشکلات در بخش خوابگاه متأهلین اشاره کرد و گفت: بهسازی و بازسازی خوابگاه‌های متأهلین و ساخت ساختمان‌های جدید در بخش خوابگاه‌های متأهلین در دستور کار دانشگاه تهران قرار دارد.

مدیرکل امور خوابگاه‌های دانشگاه تهران خاطرنشان کرد: با توجه به تاکید رییس دانشگاه تهران در زمینه توسعه خوابگاه متاهلین، برای توسعه صد درصدی خوابگاه‌های متاهلین در یک برنامه چهار ساله برنامه‌ریزی شده است.

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha