خشم بِنِت از مذاکرات وین با تکرار لفاظی علیه ایران

تهران - ایرنا- نخست وزیر رژیم صهیونیستی که از مذاکرات وین برای لغو تحریم های غیرقانونی و ظالمانه علیه ایران خشمگین است، همزمان با دور جدید این مذاکرات لفاظی‌های سابق خود را تکرار کرد.

به گزارش ایرنا به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره، «نفتالی بنت» نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز سه شنبه همزمان با جریان داشتن دور هشتم مذاکرات وین بار دیگر مدعی شد که ایران به زعم او بدنبال دستیابی سلاح هسته ای است و رژیم صهیونیستی باید جلوی این کار را بگیرد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی که نتوانست خشم خود را از روند مذاکرات وین پنهان کند، افزود: مایلیم که مواضع قویتری علیه ایران در مذاکرات هسته ای شاهد باشیم.

«یائیر لاپید» وزیر خارجه رژیم صهیونیستی نیز دیگر مسئول این رژیم بود که شب گذشته با تکرار ادعاهای واهی علیه ایران تلاش کرد تا به طرف های مذاکره کننده با ایران در وین فشار بیاورد و بدون اشاره به ضعف این رژیم در جبهه داخلی و خارجی و قدرت و توان بالای محور مقاومت مدعی شد که "ما هماهنگی با جامعه بین المللی را ترجیح می دهیم اما اگر اقدام یکجانبه علیه ایران را ضروری بدانیم، آن را انجام خواهیم داد".

رژیم صهیونیستی از آغاز مذاکرات وین نارضایتی خود از این مذاکرات را پنهان نکرده و با لفاظی بدنبال ایران هراسی و فشار بر طرف های مذاکره کننده با ایران رفته است اما با این وجود تاکنون هشت دوره مذاکرات برای رفع تحریم های ظالمانه و غیرقانونی آمریکا و راستی آزمایی آن  بین مذاکره کنندگان ارشد ایرانی و طرف های مقابل انجام شده است.

دور هشتم مذاکرات از دیروز (دوشنبه ) در وین آغاز شده و طبق برنامه اعلام شده امروز (سه شنبه)  کار روی موضوع رفع تحریم ها و سازوکار راستی آزمایی آن شروع می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha