۵ دی ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۲۷
کد خبرنگار: 1163
کد خبر: 84591132
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

واکسیناسیون افراد بی سرپناه و چند خبر دیگر

سنندج- ایرنا- واکسیناسیون افراد بی سرپناه گرمخانه‌های شهرداری، اعلام برنامه های بزرگداشت دهه بصیرت و میثاق امت با ولایت و برگزاری دوره آموزشی سنجش و ارزشیابی تحصیلی معلمان چند خبر کوتاه از استان کردستان است.

به گزارش ایرنا، مسوول گرمخانه‌های شهرداری سنندج اظهار داشت: با همکاری مرکز بهداشت شهرستان سنندج واکسیناسیون افراد بی سرپناه اسکان داده شده در گرمخانه شهرداری سنندج روز یکشنبه انجام شد.

پیمان دانش افزود: بسیاری از این افراد فاقد مدارک شناسایی و کارت ملی هستند حتی بسیاری از افراد کارتن خواب که دُز نخست واکسن کرونا را تزریق کرده اند تاریخ دریافت واکسن و نوع واکسن را فراموش کرده‌اند.

وی با بیان اینکه در مرحله نخست، افراد بی سرپناهی که تاکنون واکسن کرونا را تزریق نکرده اند، دُز اول را دریافت کردند، گفت: کارت واکسیناسیون افراد بی سرپناه در گرمخانه نگهداری می‌شود و پیگیری لازم برای انجام مراحل بعدی دریافت واکسن انجام می‌شود.

اعلام برنامه‌های بزرگداشت دهه بصیرت و میثاق امت با ولایت

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کردستان در نشست هماهنگی ستاد بسیج دانش آموزی و فرهنگیان استان، برنامه های بزرگداشت دهه بصیرت و میثاق امت با ولایت (۹ دی الی ۱۹ دی) را اعلام کرد.

حجت‌الله نریمانی فضاسازی تبلیغی و رسانه‌ای دهه بصیرت و میثاق امت با ولایت، برگزاری نشست‌های تخصصی و برنامه‌های محتوایی متناسب با این ایام از طریق شوراهای دانش‌آموزی و تشکل‌های دانش آموزی را از مهمترین برنامه‌های پیش بینی شده اعلام کرد.

وی افزود: بزرگداشت دهه بصیرت و میثاق امت با ولایت در تمام شهرها با رعایت نکات بهداشتی،  تهیه و انتشار عکس نوشت، پوستر و بروشور از جملات رهبری در مورد یوم‌الله ۹ دی، سردار شهید سلیمانی وبرگزاری پویش تولید و انتشارعکس نوشته، پوستر و اینفوگرافیک در فضای مجازی متناسب با رخدادهای این ایام از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده است.

برگزاری دوره آموزشی سنجش و ارزشیابی تحصیلی ویژه معلمان کردستان

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان  گفت: دوره آموزشی ۲۴ ساعته با عنوان"سنجش و ارزشیابی تحصیلی" ویژه فرهنگیان استان برگزار می شود.

مهدی نامدار افزود: فرهنگیان لازم است از پنجم تا دهم دی ۱۴۰۰ برای ثبت نام در دوره  به سامانه ltms  مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

وی اظهار داشت: آزمون روز ۱۴ دی از ساعت ۱۰ تا ۱:۳۰، ۱۵ تا ۱۵:۳۰ و ۱۹ تا ۱۹:۳۰ برگزار خواهد شد، ضمن اینکه محتوای دوره  برای مطالعه فرهنگیان در سامانه ltms قسمت محتوای بارگذاری شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha