ژیمناست کیشوند جواز حضور در مسابقات جهانی باکو را کسب کرد

کیش - ایرنا - رییس مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش گفت: ژیمناست این جزیره در رقابت های انتخابی تیم ملی با کسب عنوان نایب قهرمانی جواز حضور در مسابقات جهانی باکو را کسب کرد.

عزیز الله فرضی پور روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: محمد سعید آبادی ژیمناستیک کار این جزیره از سه سال گذشته به صورت متوالی عضو تیم ملی بوده که اخیرا دوباره به عنوان عضو این تیم انتحاب شده است.

وی افزود: رقابت‌های انتخابی تیم ملی ترامپولین با حضور ژیمناست‌هایی از استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، همدان، اصفهان، مرکزی، مازندران و جزیره کیش برگزار شد و در نهایت نفرات برتر این رقابت‌ها مشخص شدند.

فرضی پور یادآور شد: آریا مام‌عبدالله، محمد سعیدآبادی، امیرحسین حسینی، متین حاجی، محمدمهدی نجفی، امیررضا مسگری، امیر فراهانی و ابوالفضل کیماسی در رده‌های اول تا هشتم این رقابت‌ها قرار گرفتند.

ترامپولین یکی از رشته‌های ورزش ژیمناستیک است که بر روی تشک فنری برگزار می‌شود و ورزشکاران با انجام پرش و حرکات نمایشی (پشتک و وارو) امتیاز کسب می‌کنند.
مسابقات این رشته که به صورت یک نفری و ۲ نفری انجام می‌شود برای نخستین‌بار در سال ۲۰۰۰ میلادی به عنوان یکی از بخش‌های ورزش ژیمناستیک به بازی‌های المپیک سیدنی استرالیا راه یافت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha