پیشرفت‌های نیروی دریایی ارتش به برکت نیروهای توانمند، شجاع وخلاق است

ساری ایرنا - رئیس دفتر فرماندهی مقام معظم رهبری گفت که پیشرفت‌هایی که در نیروی دریایی ارتش در طول دوران انقلاب اسلامی شاهد بوده‌ایم به برکت برخورداری از نیروهای توانمند، شجاع ، خلاق و در صدر آن فرماندهان این نیرو بوده است

به گزارش ایرنا،  سردار سرتیپ بسیجی محمد شیرازی در سومین همایش الگوی فرماندهی مطلوب در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر افزود :الگوهای فرماندهی مطلوب از نظر فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی) در نیروهای مسلح و جامعه وجود دارد و شما دانشجویان، اساتید و فرماندهان با کار، پردازش و مطالعه می‌توانید موجب پیشرفت بیش از پیش نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شوید.
وی با اشاره به توانایی‌های بالای دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) و حضور چندین باره مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و فرماندهی معظم کل قوا در این دانشگاه تصریح کرد: اقدامات مهمی در گام دوم انقلاب درباره توجه به جوانان در امور دفاعی، امنیتی و فرماندهی در دانشگاه‌های ارتش انجام شده و توانسته‌ایم به نقاط مطلوبی در این باره برسیم.

وی ادامه داد: امیدواریم هرچه زودتر و با حمایت همه جانبه به اوج آمادگی در ارتش که مدنظر و اولویت مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است برسیم. مهم‌ترین بخش هم در این موضوع مبحث پژوهش و استفاده از ظرفیت‌ها و توانایی‌های علمی است.
رئیس دفتر فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی) اظهار داشت: پیشرفت‌هایی که در نیروی دریایی ارتش در طول دوران انقلاب اسلامی شاهد بوده‌ایم به برکت برخورداری از نیروهای توانمند، شجاع و خلاق و در صدر آن فرماندهان این نیرو بوده است.
سردار سرتیپ شیرازی ادامه داد: امروز ما باید با تلاش بیش از پیش زیرساخت‌ها و امکانات نیروی دریایی ارتش را  در تراز و شأن و منزلت نظام جمهوری اسلامی برسانیم. پیمودن مسیر باید کامل‌تر و متفاوت‌تر از گذشته باشد تا زمینه‌ساز تحقق اهداف باشد.
وی گفت: آخرین دستاوردهای نیروی دریایی ارتش اقدام در دریاها و پیمودن ناوگروه ۷۵ در اقیانوس‌ها بوده است و بنا به فرموده مقام معظم رهبری، این نیرو برای کشور عزت‌آفرینی کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha