رانندگان ناوگان در سنندج کارت واکسن خود را به معرض دید بگذارند

سنندج- ایرنا- رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج گفت: رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی ملزم به نصب کارت واکسیناسیون در معرض دید عموم هستند.

به گزارش ایرنا، امیر جمشیدنژاد روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه دستورالعمل جدید ستاد ملی کرونا تمامی رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی ملزم به نصب کارت واکسیناسیون کرونا در معرض دید عموم بوده و از فعالیت رانندگانی که تاکنون نسبت به  تزریق واکسن کرونا اقدام نکرده باشند، ممانعت می‌شود.

وی افزود: این سازمان در راستای دسترسی آسان شهروندان برای تزریق واکسن کرونا یک دستگاه اتوبوس را در پیاده راه فردوسی سنندج به این مهم اختصاص داده است.

رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج از شهروندان خواست: از وسایل نقلیه عمومی که کارت واکسیناسیون را در معرض دید عموم قرار نداده اند؛ استفاده نکنند و مراتب را از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۲۰۴۰ اطلاع دهند.

وی تاکیدکرد: با توجه به اینکه در حال حاضر تنها راه مقابله با شیوع ویروس کرونا و اوج‌گیری دوباره آن تزریق واکسن است از شهروندان درخواست کرد نسبت به این مساله بی اهمیت نبوده و در اسرع وقت واکسن خود را تزریق کنند.

تاکنون  ۷۹ درصد از  جمعیت استان نوبت اول، ۶۳ درصد نوبت دوم و بیش از ۵۴ هزار نفر نیز دُز  سوم واکسن کرونا را دریافت کرده اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha