سامانه اطلاعات تخصصی فعالان حوزه فاوا در هرمزگان راه اندازی می‌شود

بندرعباس - ایرنا - رییس هیات مدیره نظام صنفی رایانه‌ای هرمزگان گفت: سامانه اطلاعات تخصصی فعالان بخش خصوصی حوزه فاوا تا پایان سال در این استان راه‌اندازی می‌شود.

عبدالوحید واحدی روز چهارشنبه در حاشیه مجمع عمومی عادی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای هرمزگان افزود: فعالان بخش خصوصی حوزه فناورd اطلاعات و ارتباطات هرمزگان اطلاعات خود همچون حوزه تخصصی فعالیت‌شان را وارد می‌کنند.

وی ادامه داد: بدین ترتیب اطلاعات به صورت شفاف در دسترس همه افراد قرار می‌گیرد و می‌توان با توجه به نیاز خدمت دهنده را انتخاب و به آن مراجعه کرد.

رییس هیات مدیره نظام صنفی رایانه‌ای هرمزگان اضافه کرد: این اقدام در راستای معرفی توانمندی فنی و تخصصی فعالان بخش خصوصی حوزه فعالان فناوری اطلاعات و ارتباطات در این استان است.

واحدی یادآور شد: همچنین به منظور شناخت مسائل عمومی و تخصصی در حوزه های مرتبط با کسب و کار مقرر شد با راه‌اندازی سامانه آموزش و برگزاری دوره‌های آموزشی (حضوری و غیرحضوری)، گواهی پایان دوره به عنوان پیش نیاز اخذ مجوز فعالیت لحاظ شود.

وی ادامه داد: برگزاری دوره‌های تخصصی با محوریت اعضا به مخاطبان مورد نظر توسط سازمان نصر مورد تصویب مجمع قرار گرفت  و به هیات مدیره تفویض اختیار شد تا پایان سال ۱۴۰۰ نسبت به ایجاد و راه‌اندازی سامانه مذکور و تعیین تعرفه و ساز و کار آموزشی و اجرایی اقدام کند.

رییس هیات مدیره نظام صنفی رایانه‌ای هرمزگان اشاره کرد: صورت‌های مالی منتهی به ۳۱ شهریورماه ۱۴۰۰ خوانده و به تصویب مجمع عمومی رسید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha