خوزستان ظرفیت برگزاری نمایشگاه‌های اقتصادی را دارد
تصویر آرشیوی است

اهواز- ایرنا- معاون هماهنگی اقتصادی استانداری خوزستان با اشاره به ظرفیت‌های تجاری این استان گفت: برگزاری نمایشگاه‌های اقتصادی در خوزستان نیازمند رونق هرچه بیشتر دارد.

به گزارش ایرنا آقارضا فتوحی در جریان افتتاح شانزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون منزل در محل نمایشگاه‌های دائمی خوزستان اظهارداشت: برگزاری نمایشگاه‌ در رونق و رشد اقتصادی منطقه تاثیر بسیار خوبی دارد.

وی با تاکید بر اینکه برگزاری نمایشگاه‌های اقتصادی در خوزستان نیازمند تقویت و بهبود زیرساخت‌ است گفت: در این زمینه انتظار می‌رود متولیان مربوطه، برنامه ریزی‌ لازم را در دستور کار قرار دهند.

معاون هماهنگی اقتصادی استانداری خوزستان اضافه‌کرد: خوزستان به واسطه همجواری با استان‌های مختلف کشور و همچنین برخورداری از مرزهای مشترک با کشورهای حوزه خلیج فارس باید در اقتصاد کشور، تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد.

فتوحی برگزاری نمایشگاه‌های اقتصادی را زمینه‌ای برای ایجاد فرصت‌های سرمایه گذاری، اشتغال و توسعه مبادلات تجاری دانست و گفت: توسعه فضای نمایشگاهی استان از ضرورت بسیار ویژه‌ای برخوردار است که باید برای آن برنامه‌ریزی‌ خاصی صورت گیرد.

وی یادآورشد: برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی به ویژه در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی باید در تقویم نمایشگاهی استان خوزستان قرار گیرد تا ضمن ارائه توانمندی‌های استان از سازندگان تجهیزات داخلی حمایت‌ لازم انجام شود.

معاون هماهنگی اقتصادی استانداری خوزستان با بیان اینکه برگزاری شانزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون منزل در اهواز نیز فرصت مناسبی برای عرضه محصولات داخلی است گفت: تنوع محصول و قیمت کالاهای ارائه شده در این نمایشگاه‌ متناسب با سلیقه‌های مختلف فرصت خوبی برای عرضه تولیدات داخلی محسوب می‌شود.

فتوحی اضافه‌کرد: در این نمایشگاه علاوه بر خوزستان ، استان‌های تهران، البرز، اصفهان و همدان نیز حضور دارند که قطعا حضور تولیدکنندگان مبلمان و دکوراسیون در استان به‌عنوان یک فرصت مناسب برای فعالیت‌های تجاری در زمینه‌های مختلف خواهد بود.

شانزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون منزل با حضور ۸۵ واحد از تولیدکنندگان و فعالان این صنعت از  ۲۹ آذر تا سوم دی ماه در محل دائمی شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان خوزستان در اهواز بر پا است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha