دامغان روز نخست رقابت‌های والیبال نشسته کشور را با برتری سپری کرد

سمنان- ایرنا- رییس هیات جانبازان و معلولان استان سمنان گفت: تیم والیبال نشسته شهرداری دامغان در نخستین مسابقه لیگ دسته یک کشور با نتیجه سه بر یک بر حریف خود پیروز شد.

نعمت الله نعمتی شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا، بیان کرد: امروز مسابقات لیگ دسته یک والیبال نشسته کشور با حضور ۶ تیم حاضر در گروه «الف» شامل شهرداری دامغان، مس رفسنجان، هیات کردکوی، هیات بروجن، هیات بابل و والیبال نشسته شیراز آغاز شد.

وی ادامه داد: در نخستین روز رقابت‌ها تیم‌های شهرداری دامغان، والیبال نشسته شیراز و مس رفسنجان بر حریفان خود پیروز شدند. 

نعمتی اظهار داشت: تیم شهرداری دامغان توانست تیم آهن آلات سعادت کردکوی را با نتیجه سه بر یک شکست دهد و تیم والیبال نشسته شیراز نیز با نتیجه سه بر صفر هیات بروجن را از پیش رو برداشت.

وی اضافه کرد: در بازی دیگر روز نخست رقابت ها، مس رفسنجان نیز سه بر صفر در مقابل جانبازان بابل پیروز شد.

نعمتی تصریح کرد: در دور دوم رقابت‌ها، ۶ داور کار قضاوت را برعهده دارند و ۱۱۰ شرکت کننده شامل مربی، سرپرست و بازیکنان در مسابقات حضور دارند. 

رییس هیات جانبازان و معلولان استان سمنان خاطرنشان کرد: حسین زهرابی به عنوان سرپرست مسابقات، ابراهیم مهرابی ناظر داوری، مهدی آشوری رئیس سازمان لیگ والیبال نشسته و حسن شاهی دبیر انجمن والیبال نشسته فدراسیون جانبازان و معلولان به عنوان ناظر بر این دوره از رقابت ها نظارت دارند. 

به گزارش ایرنا، مسابقات لیگ دسته یک والیبال نشسته آقایان به همت فدراسیون جانبازان و معلولان و با حضور ۳۶ تیم در ۶ منطقه با نام جام مدافعان سلامت در حال برگزاری است و هم‌اکنون در دور دوم ۱۸ تیم در قالب سه گروه ۶ تیم به رقابت می‌پردازند.

گروه یک مسابقات به میزبانی شهر دامغان، گروه دوم به میزبانی شهر چالوس و گروه سوم در شهر بابلسر در حال رقابت هستند.

این مسابقات از پنجشنبه ۲۵ آذر در دامغان آغاز و تا ۲۷ آذر ۱۴۰۰ در مجتمع ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان برگزار می‌شود. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha