رصد لحظه‌ای آسمان کشور/ غفلت و اشتباه پدافند هوایی توجیه‌پذیر نیست

تهران-ایرنا- معاون هماهنگ کننده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: امنیت و ایمنی تمام پروازهای آسمان ایران لحظه‌ای رصد می شود و غفلت و اشتباه در مجموعه پدافند هوایی ارتش اصلا توجیه پذیر نخواهد بود.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ ابوالفضل سپهری راد  با بیان اینکه مجموعه کارکنان مرکز فرماندهی و کنترل این نیرو، افسرانی متعهد، متخصص و کاملا هوشیار هستند، اظهار داشت: کارکنان جوان، پویا و با انگیزه پدافند هوایی ارتش در هر تخصصی که مشغول به خدمت باشند دغدغه ای جز آسایش، آرامش و آسودگی خاطر هموطنان عزیزمان نخواهند داشت.

معاون هماهنگ کننده نیروی پدافند هوایی ارتش تاکید کرد: امنیت و ایمنی تمام پروازهای آسمان ایران لحظه ای رصد می‌شود و غفلت و اشتباه در مجموعه پدافند هوایی ارتش اصلا توجیه پذیر نخواهد بود.

معاون هماهنگ کننده نیروی پدافند هوایی ارتش با اشاره به اینکه چشم انداز این نیرو بسیار روشن و قابل تحسین است، افزود: از مراکز آموزش و دانشگاه پدافند هوایی ارتش گرفته تا بالاترین رده علمی و تحقیقاتی این نیرو به صورت شبانه روزی و بدون وقفه مشغول تلاش و کشف اختراعات و دستاوردهای بومی، جدید و به روز هستند که برخی از این دستاوردها در رزمایشات متعدد پدافند هوایی با موفقیت آزمایش و رونمایی شده است.

سرتیپ سپهری‌راد، تاکید کرد: بدون اخذ مجوز از شبکه فرماندهی و کنترل نیروی پدافند هوایی، هیچ پرنده ای حق ورود به آسمان امن ایران را ندارد چراکه با پاسخ سریع، کوبنده و با صلابت افسران شیردل پدافند هوایی روبرو می شود.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha