شرکت‌های بزرگ خوزستان از تولیدات داخلی استان حمایت کنند

اهواز - ایرنا - معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خوزستان گفت: مسوولان کارخانه‌ها و شرکت‌های بزرگ خوزستان، از واحدهای تولیدی داخل استان حمایت بیشتری داشته باشند.

به گزارش ایرنا ، رضا نجاتی روز یکشنبه در حاشیه بازدید از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی شماره یک اهواز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه کیفیت کار واحدهای تولیدی خوزستان مناسب است افزود: اگر شرکت‌ها و کارخانه‌های بزرگ، نیازهای خود را از واحدهای تولیدی درون استان تامین کنند باعث رونق کار آنها خواهند شد.

وی گفت: حمایت از واحدهای تولیدی این شهرک از جمله واحدهای تولیدی پوشاک که بیشتر کارکنان آنها زن هستند، باعث توسعه و رونق اشتغال بانوان در محیط امن خواهد شد.

نجاتی ادامه داد: برای رونق واحدهای تولیدی کوچک و متوسط، توجه و نگاه مسوولان کارخانجات و شرکت های تولیدی به این واحدها ضروری است.  

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خوزستان بیان کرد: مسوولان کارخانه‌ها و شرکت‌های بزرگ با این واحدهای تولیدی قرارداد ببندند و تولیدات آنها را بدون واسطه خریداری کنند تا حمایت بیشتری از آنها صورت گیرد.

وی گفت: حرکت به سمت رونق تولید و ایجاد اشتغال الزامی است و برای تحقق این مهم باید تعاملی بین تولید کننده و شرکت ها و دستگاه های مختلف در استان ایجاد شود.

نجاتی با بیان اینکه در بازار امروز باید هوشمندانه فعالیت کرد و تولیدات باید بر اساس ذایقه مردم انجام شود، ادامه داد: تولید کنندگان برای رونق و کسب درآمد باید بازاریابی کنند.

۷۳ شهرک و ناحیه صنعتی در خوزستان وجود دارد. در شهرستان اهواز پنج شهرک صنعتی فعال است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha