توسعه فرهنگ قرض الحسنه منجر به افزایش اموال می‌شود

قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین با اشاره به اهمیت قرض الحسنه گفت: قرض الحسنه از جمله مسائلی است که بسیار مورد توجه خدای متعال قرار دارد و کسانی که قرض الحسنه پرداخت کنند، اموالشان مضاعف خواهد شد.

به گزارش ایرنا، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی روز یکشنبه در دیدار دست اندرکاران بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) قزوین اظهار داشت: برخی انسان ها زندگی با برکت و برخی دیگر زندگی بی برکت دارند که زندگی بی برکت، سخت و بی فایده است.

وی با بیان اینکه برکت به معنای تلاش، حرکت و کوشش است، خاطرنشان کرد: برکت از نگاه دین، نتیجه ای غیر قابل محاسبه دارد و قرآن نمونه و مصداقی از برکت است که هر آیه آن عالمی را تحت تاثیر و تحول قرار می دهد.

این مسوول با اشاره به اینکه خداوند فرموده قرآن کتاب برکت است و در شبی با برکت چون شب قدر نازل شده که یک شب آن بالاتر از هزار ماه است، افزود: اگر کارها برای خدا انجام شود، صاحب برکت می شود و خدای متعال فرمود هر کسی برای آخرتش کشت و کار کند، ما به کارش برکت می دهیم.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین اضافه کرد: خدا فرموده هر کسی برای دنیا کشت و کار کند، فقط بهره کمی از همین دنیا خواهد داشت اما در آخرت چیزی نخواهد داشت و برخی همین گونه زندگی می کنند و ثمره ای نخواهند داشت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha