مهلت ثبت‌نام و انتخاب رشته‌های جدید بدون کنکور تا ۲۴ آذر تمدید شد

تهران- ایرنا- مهلت ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی در بهمن ماه سال ۱۴۰۰ تا ۲۴ آذر ماه تمدید شد.

به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا سازمان سنجش آموزش کشور با انتشار اطلاعیه ای ضمن اعلام رشته محل‌های جدید دفترچه راهنمای مذکور، از متقاضیانی که تا امروز شنبه بیستم آذرماه برای ثبت‌نام و انتخاب رشته این مرحله از پذیرش سراسری اقدام نکرده اند، خواست تا پایان روز چهارشنبه ۲۴ آذرماه جاری نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام کنند. 

متقاضیان باید در مهلت مقرر با مطالعه دفترچه راهنمای جدید به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و انتخاب کدرشته محل‌های مورد علاقه خود اقدام کنند.

جداول رشته محل های جدید دفترچه راهنما صرفاً با سوابق تحصیلی سراسری بهمن ماه سال 1400 در قالب PDF در اینجا قابل دسترس است.

آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت‌نام و انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی اقدام کرده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ یاد شده (۲۴ آذرماه) نسبت به مشاهده و ویرایش کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام کنند.

دفترچه راهنمای جدید که امروز در سایت سنجش درج شده است پیرو دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی سراسری بهمن ماه سال ۱۴۰۰ است که در تاریخ چهاردهم آذرماه جاری انتشار یافته بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha