فرمانده ارتش به سردار اشتری تبریک گفت

تهران - ایرنا - فرمانده کل ارتش تصویب طرح جامع ساختار و سازمان جدید فرماندهی کل انتظامی کشور را به سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی تبریک گفت.

به گزارش روز جمعه ایرنا از روابط عمومی ارتش، سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی در بخشی از این پیام تبریک نوشت: تصویب طرح جامع ساختار و سازمان فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران از سوی فرمانده معظم کل قوا ( مدظله العالی) برای مجموعه غیور و ایثارگر انتظامی با پیشینه و سابقه درخشانی که در طول تاریخ شکل گیری خود داشته، محصول خدمات و جانفشانی‌های سترگ و مثال زدنی درحفظ امنیت و خدمت به مردم بوده و نشانگر ظرفیت‌های بالای آن سازمان واشراف و عنایت ویژه امام خامنه ای عزیز ( مدظله العالی) به  تحولات مورد نیاز، متعالی و رو به جلوست.

وی افزود: ابلاغ این ساختار، رخدادی مهم و سرآغازی دیگر برای توسعه امنیت و خدمت رسانی گسترده تر به مردم شریف بوده و به عنوان نقطه عطف و برگ زرینی در تاریخ پرافتخار همرزمان عزیز در فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران  خواهد شد.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران یادآور شد: اینجانب ضمن تبریک تدبیر ارزشمند رهبر معظم انقلاب اسلامی وفرماندهی کل قوا، توفیق روز افزون جنابعالی و همه همکاران خدومتان را در  فرماندهی کل انتظامی، تحت توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهنمودهای امام خامنه ای عزیز ( مدظله العالی) از درگاه الهی خواستارم.
 

پیام تبریک رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به سردار اشتری

همچنین سرتیپ بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در پیامی به  فرمانده کل نیروهای انتظامی جمهوری اسلامی ایران بیان کرد:  برادر ارجمند سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری، با احترام  عنایت و لطف فرماندهی معظم کل قوا در ارتقاء سطح نیروهای انتظامی که حاصل مجاهدت و ایثار کارکنان  خدوم و مجاهد فی سبیل الله و شهادت هزاران شهید والامقام می باشد را به حضرتعالی ، فرماندهان و آحاد کارکنان ناجا تبریک و تهنیت عرض می کنم .

وی افزود: بدیهی است که مسئولین و مردم بزرگوار ایران اسلامی با حمایت از این تحول ساختاری در مجموعه خدوم نیروهای انتظامی ، تحول کیفی در رفتار و خدمت رسانی بیشتر و بهنگام پلیس بویژه تلاش گسترده در حاکمیت نظم ، امنیت و ارزش‌های اسلامی در جامعه را خواستارند .

سرتیپ کارگر اظهار کرد: ان شاءالله در پناه خداوند متعال و الطاف بقیه الله الاعظم حضرت مهدی(عج) و پیروی از صراط مستقیم حضرت امام خمینی(ره) و فرامین مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای(مدظله العالی) موفق و موید باشید .

به گزارش ایرنا، بر مبنای طرح جامع ساختار و سازمان فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، پلیس اطلاعات و امنیت عمومی ناجا به دو مجموعه سازمان اطلاعات و پلیس امنیت عمومی تبدیل شده و دانشگاه علوم انتظامی امیـن به دو دانشگاه جــامع تحصیلات تکمیلی و دانشگاه تـربیت افسری و تربیت پلیس و همچنین معاونت علوم، تحقیقات و فناوری و دفتر همکاری های مردمی و پلیس افتخاری ایجاد می شود.

همچنین در این طرح  معاونت اجتماعی ناجا به معاونت فرهنگی و اجتماعی تبدیل و محل سازمانی فرماندهی انتظامی استان ها ارتقاء می‌یابد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha