مخابرات و علوم پزشکی نمایندگان قم در تیراندازی کارگری کشوری هستند

قم - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم با اشاره به برگزاری مسابقه‌های قهرمانی تیراندازی کارگری کشور در مشهد گفت: تیم‌های کارگری مخابرات و دانشگاه علوم پزشکی قم به نمایندگی از این استان در این دوره از مسابقه‌ها حضور پیدا می‌کنند.

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم، مصطفی کاویانی در گفت‌وگویی اظهار داشت: نخستین دوره تیراندازی قهرمانی کارگری کشور به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار از ۱۸ آذرماه به مدت چهار روز در مشهد مقدس برگزار می شود و تیم‌های زنان و مردان کارگران مخابرات و دانشگاه علوم پزشکی قم در این دوره از رقابت‌ها شرکت می‌کنند.

وی افزود: اردوی آماده‌سازی تیم جهت حضور در این مسابقه‌ها از اول آذرماه در سالن تخصصی تیراندازی قم برگزار شد و با آمادگی که در بازیکنان تیم وجود دارد، امیدواریم بتوانیم نتایج خیلی خوبی کسب کنیم.

کاویانی همچنین بیان کرد: مسابقه‌های شنای کارگری کشور نیز از ۱۸ آذرماه به مدت ۲ روز در  شهرستان بجنورد مرکز خراسان شمالی برگزار می‌شود که تیم شنای هیات کارگری قم به عنوان نماینده استان در این مسابقه‌ها حضور خواهد داشت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha