۱۷ آذر ۱۴۰۰،‏ ۲۲:۲۷
کد خبرنگار: 2445
کد خبر: 84570619
۰ نفر

برچسب‌ها

سایت بیمه رژیم صهیونیستی هک شد

تهران- ایرنا- سازمان بیمه ملی رژیم صهیونیستی چهارشنبه شب از حمله سایبری به این نهاد از سوی برخی هکرهای خارج از سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری "عرب ۴۸"، براساس گزارش بیمه ملی رژیم صهیونیستی حمله هکرها موجب شد که برای مدتی فعالیت پایگاه بیمه مذکور قطع شود.

به گفته این نهاد صهیونیستی، این حمله سایبری به وارد کردن اطلاعات زیاد به پایگاه متمرکز بوده و در واقع این حمله برای جلوگیری از خدمات رسانی بوده است.

بیمه ملی رژیم صهیونیستی اعلام کرد که پس از از کار افتادن فعالیت تارنمای این بیمه، اعضای اداره سایبری بیمه ملی برای رفع نقص و جلوگیری از دسترسی مهاجمان به آن تلاش کردند و در نتیجه فعالیت سایت را بازگرداندند.

بیمه ملی رژیم صهیونیستی همچنین اعلام کرد که این حمله باعث نفوذ مهاجمان به پایگاه داده‌های آن نشده است و جزئیات اطلاعات کاربران در آن حفظ شده است.

سازمان ملی بیمه رژیم صهیونیستی اطلاعات و جزئیات گسترده‌ای در مورد کل جمعیت ساکنان سرزمین‌های اشغالی در اختیار دارد.

این نهاد بیمه‌ای تاکنون به هویت هکرها هیچ اشاره‌ای نکرده است.

اخیراً چندین سازمان رژیم صهیونیستی از جمله شرکت بیمه شربت، بیمارستان هیلل یافیه و دانشگاه بار ایلان مورد حملات سایبری قرار گرفته اند که این حملات خسارت زیادی به رژیم تل آویو وارد کرده است.

پیش از این نیز پایگاه‌هایی که اطلاعات آن به تسخیر هکرها در آمده بود، شامل موسسه آب نتانیاهو، موسسه هوای مطبوع تورنادو، سایت رادیو اسرئیل و پایگاه دوست یابی Atref بود.

حملات متعدد سایبری به نهادهای رژیم صهیونیستی درحالی است که سازمان‌های دفاع سایبری این رژیم همچنان گیج و سردرگم مقابل حمله بزرگ هکرها منفعل ایستاده است و قادر به انجام هیچ واکنشی نیست.

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha