۷بار برنده توپ طلا به «اعتماد به نفس دادن» امباپه محتاج شد

تهران- ایرنا- «کیلین امباپه» در توضیحی عجیب، دلیل واگذاری ضربه پنالتی به «لیونل مسی» در دیدار پاری‌سن ژرمن برابر کلاب بروژ در لیگ قهرمانان گفت که قصدش «اعتماد به نفس‌ دادن» به هفت بار برنده توپ طلا بوده است!

به گزارش ایرنا، براساس گزارش RMC فرانسه، امباپه ۲۲ ساله توضیح داد که چرا در دقایق پایانی دیدار برابر بروژ، پنالتی به دست آمده را به «لیونل مسی» ۳۴ ساله که به‌تازگی هفتمین توپ طلای خود را به خانه برده است، واگذار کرد و این اتفاق در حالی افتاده است که پی‌اس‌جی ۳ بر یک از حریف پیش بوده و مرد فرانسوی که تا پیش از آن لحظه دبل کرده بود، این فرصت را داشته تا با آن پنالتی هت‌تریک کند.

وی در این‌باره گفت: به این دلیل پنالتی را به مسی دادم تا به اعتماد به نفسش کمک کنم. در ادامه لیگ قهرمانان و لیگ فرانسه به مسی نیاز خواهیم داشت و اطمینان دارم که وقتی لحظات سرنوشت‌ساز فرا برسد، او به ما کمک می‌کند.

امباپه ادامه داد: وقتی آن لحظات و دیدارها فرا برسد، مسی به اعتماد به نفس نیاز دارد و این اعتماد به نفس را به ما هم منتقل خواهد کرد. اینکه مسی توانست بازی را با دو گل به پایان برساند، هم برای او خوب بود و هم در آینده به کمک ما خواهد آمد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha