دبیران حوزه ایثار رسانه‌ها بر جمع آوری خاطرات والدین شهدا تاکید کردند

تهران- ایرنا- دبیران و کارشناسان رسانه در حوزه ایثار و شهادت شرکت کننده در نشست هم‌اندیشی روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران بر اهمیت جمع‌آوری خاطرات والدین معظم شهدا تاکید کردند.

به گزارش خبرنگار حوزه ایثار وشهادت ایرنا،‌ نشست هم‌اندیشی اداره کل روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران با جمعی از دبیران رسانه‌ها روز چهارشنبه ۱۷ آذرماه برگزار شد.

رضا حاجی‌آبادی مدیرکل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران در این نشست ضمن تقدیر از زحمات صورت گرفته در رسانه‌ها به‌منظور پوشش و انعکاس اخبار حوزه ایثار و شهادت گفت: اطلاع رسانی به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از اولویت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران است و رسانه‌ها نقش بسیار مهمی در این زمینه دارند.

وی افزود: خوشبختانه تعامل بسیار خوبی بین مجموعه روابط عمومی و اطلاع‌رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران و رسانه‌ها وجود دارد و دبیران و خبرنگاران رسانه‌های مختلف همواره در مسیر اطلاع‌رسانی به ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت همراه ما هستند.

مدیرکل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به استقبال خوب صورت گرفته از این نشست هم‌اندیشی، گفت: یکی از برنامه‌های ما برگزاری مستمر این نشست‌ها و دیدارها خواهد بود تا ارتباط و هم‌افزایی لازم بین بنیاد شهید و امور ایثارگران و رسانه‌ها افزایش یابد، همچنین برگزاری نشست‌های صمیمانه‌ای بین خبرنگاران و معاونین و مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز از جمله برنامه‌های این مجموعه در جهت افزایش تعامل میان بنیاد شهید و امور ایثارگران و اصحاب رسانه است.

حاجی‌آبادی در ادامه تأکید کرد: آمادگی لازم به‌منظور حضور و بازدید سید امیر حسین قاضی‌زاده هاشمی معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و همچنین معاونین بنیاد از خبرگزاری‌ها و رسانه‌ها وجود دارد.

این نشست با حضور دبیران سرویس‌های اجتماعی و ایثار و شهادت رسانه‌های مختلف از جمله امید غیاثوند از خبرگزاری ایرنا، ناصر ملایی از خبرگزاری ایسنا، عباس کریمی عباسی از خبرگزاری ایکنا، سید مرتضی حسینی از خبرگزاری آنا، مهدی خدایی از خبرگزاری تسنیم، حامد افروغ از خبرگزاری دفاع مقدس، سمانه سلمانی از خبرگزاری دانشجو، حمید محمدی از خبرگزاری فارس، سید اسد رجبی از خبرگزاری مهر، فاطمه غلامی از پایگاه خبری شهید نیوز و عابدی از کانال کمپین ایثارگران برگزار شد.

دبیران حاضر در این نشست نیز به بیان مسائل و نظرات در حوزه‌های کاری خود پرداختند که از جمله موارد مطرح‌شده می‌توان به اهمیت جمع‌آوری خاطرات والدین معظم شهدا، افزایش ارتباط مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران با خبرنگاران به‌منظور پاسخ‌گویی، لزوم ایجاد وحدت رویه در سیاست‌های رسانه‌ای حوزه ایثار و شهادت، برگزاری نشست‌های خبری با رئیس و مسئولان بنیاد، آگاهی‌رسانی به ایثارگران در زمینه حقوق و قوانین ایثارگری از طریق همکاری و هم‌افزایی و نیز استفاده از ظرفیت‌های چند رسانه‌ای خبرگزاری‌ها، ایجاد تعلق‌خاطر بیشتر در بین ایثارگران نسبت به مسائل مربوط به ایثار و شهادت، بهینه‌سازی پایگاه‌های رسانه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران و ایجاد امکان ارتباط دوطرفه بین ایثارگران و بنیاد شهید و امور ایثارگران اشاره کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha