استقلال و پیکان در محاصره طلسم‌ها؛ فرهاد به دنبال فرار از هت‌تریک

تهران- ایرنا- فرهاد مجیدی در دو تقابل پیشین با پیکان برنده نبوده و ۴۳۹۴ روز هم از آخرین پیروزی پیکان مقابل استقلال می‌گذرد.

به گزارش ایرنا، تیم‌های فوتبال پیکان و استقلال تهران در چارچوب هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران باید فردا(پنجشنبه) از ساعت ۱۶ در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر بروند. دو تیم در رده‌های ششم و هفتم با یکدیگر همسایه هستند. آبی‌پوشان ۱۴ و خودروسازان ۱۲ امتیاز اندوخته دارند.

در ۳۲ مصاف قبلی این دو تیم در لیگ برتر ۱۵ برد برای استقلال، ۶ پیروزی برای پیکان و ۱۱ تساوی به ارمغان آمده است و حالا هر دو تیم، به ویژه استقلال محکوم به پیروزی هستند. تیم پرطرفدار پایتخت هر پنج دیدار گذشته‌اش را با تساوی پشت سر گذاشته که این در تاریخ باشگاه بی‌سابقه است. پیکان نیز نتوانسته در چهار بازی گذشته خود به برتری دست پیدا کند و به ترتیب باخت- تساوی- باخت- تساوی برایش حاصل شده است.

فرهاد مجیدی و مجتبی حسینی قرار است برای سومین بار به مصاف یکدیگر بروند. در دو بازی قبلی یک برد برای حسینی و یک برد برای مجیدی به دست آمده است. فصل قبل بود که این دو سرمربی به فاصله ۱۰ روز با یکدیگر مصاف داشتند. در تاریخ ۱۹ اردیبهشت‌ماه و در لیگ برتر استقلال در ورزشگاه آزادی با ۲ گل به ذوب‌آهن باخت ولی در جام حذفی این استقلال بود که با حساب ۲ بر یک از سد میهمان خود گذشت. حالا بعد از حدود هفت ماه سومین پیکار مجیدی_حسینی را خواهیم داشت.

استقلال و پیکان در محاصره طلسم‌ها؛ فرهاد به دنبال فرار از هت‌تریک

مجیدی همچنین برای سومین بار باید به مصاف پیکان برود. دو مصاف قبلی فرهاد مقابل پیکان به تساوی انجامیده و او به دنبال شکستن این طلسم هم خواهد بود. مجیدی نباید به هیچ قیمتی در این دیدار به تساوی برسد وگرنه هم‌ هت‌تریک تساوی مقابل پیکان و هم دبل هت‌تریکِ تساوی در لیگ بیست و یکم را ثبت می‌کند.

در سوی مقابل خودروسازان در ۱۷ مصاف قبلی با استقلال بردی را تجربه نکرده‌ و سالهاست که در عطش پیروزی مقابل استقلال به سر می‌برند. آنها در هفت آذرماه ۱۳۸۸ موفق به شکست استقلال شده‌اند و ۱۲ سال و ۱۰ ماه و یک روز یا به عبارتی دیگر ۴۳۹۴ روز از آن مسابقه می‌گذرد. باید دید یک بار دیگر در آذرماه شاهد برد پیکان خواهیم بود یا استقلال به روند جذابش ادامه می‌دهد.

استقلال و پیکان در محاصره طلسم‌ها؛ فرهاد به دنبال فرار از هت‌تریک

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha