حضور پر رنگ هلال‌احمر در نمایشگاه تخصصی تجهیزات توانبخشی

تهران - ایرنا - اداره کل توان‌بخشی جمعیت هلال‌احمر با حضور پر رنگ در ششمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی تجهیزات و خدمات توانبخشی معلولین، جانبازان، سالمندان و صنایع پزشکی وابسته به بازدیدکنندگان مشاوره رایگان توانبخشی ارائه می‌کند.

به گزارش ایرنا از جمعیت هلال احمر، پیمان پیشگاهی افزود: امسال حضور ما در این نمایشگاه متفاوت از دوره‌های قبلی بود و دلیل آن تاسیس مرکز تحقیق و توسعه اداره کل توانبخشی هلال احمر در سال جاری است.

وی ادامه داد: این مرکز با هدف ارتباط موثر با شرکت‌های خصوصی و تولید کنندگان دانش‌بنیان تجهیزات توابخشی، متکی بر آخرین ابداعات و فناوری‌ها راه‌اندازی شده و تحقیقات بازار و خدمت‌رسانی بهتر به مراجعان مراکز توانبخشی هلال احمر را دنبال می‌کند. بنابراین برنامه‌ی حضور هلال احمر در این نمایشگاه، بر پایه فعالیت و چشم‌انداز این مرکز، متمرکز و همسو شده‌است. 

پیشگاهی گفت: امسال در غرفه‌ توانبخشی هلال احمر در این نمایشگاه به بازدیدکنندگان، مشاوره رایگان توانبخشی ارائه می‌شود و کارشناسان ما در تمامی ساعات فعالیت نمایشگاه آماده خدمت‌رسانی هستند.

مدیرکل توان‌بخشی جمعیت هلال افزود: جمعیت هلال احمر مانند پلی بین نیازهای تخصصی جامعه معلولین و شرکت‌های دانش‌بنیان عمل می‌کند تا بتواند فرایند تجویز، تامین و دسترسی تجهیزات توانبخشی را به مصرف‌کنندگان تسریع و  تصحیح کند و این خدمت رسانی می‌تواند بخش زیادی از مشکلات معلولان را رفع کند

ششمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی تجهیزات و خدمات توانبخشی معلولین، جانبازان، سالمندان و صنایع پزشکی وابسته از ۱۶ تا ۱۹ آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های تخصصی تهران، مجتمع نمایشگاهی گفت‌وگو برپا است.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha