وزیر آموزش و پرورش درگذشت دانش آموزان کرمانشاهی را تسلیت گفت

تهران- ایرنا- وزیر آموزش و پرورش، درگذشت دو دانش آموز کرمانشاهی بر اثر سانحه ناگوار واژگونی مینی بوس حامل دانش آموزان، در بخش ماهیدشت شهرستان کرمانشاه را تسلیت گفت.

به گزارش روز چهارشنبه گروه علم و آموزش ایرنا از وزارت آموزش و پرورش، یوسف نوری در متن پیام خود آورده است: این جانب آسمانی شدن دانش آموزان عزیز؛ «مبینا مرادی» و «عسل افوت» را به والدین محترم و داغدیده این نوجوانان سفر کرده، مردم شریف استان کرمانشاه و جامعه تعلیم و تربیت کشور تسلیت عرض می کنم و با ابراز تأسف از این که به دلیل عزیمت به مأموریت اجباری، امکان حضور در کنار سوگواران عزیز این مصیبت، برایم مقدور نیست، از خداوند سبحان صبر و اجر برای بازماندگان مسألت دارم.

به گزارش ایرنا، یک دستگاه مینی‌بوس حامل دانش آموزان حدود ساعت ۸:۵۰ صبح امروز در محور هلشی به ماهیدشت واژگون شد که در این حادثه ۲ نفر جان خود را از دست دادند و ۱۶ نفر نیز مصدوم شدند.

این حادثه در مسیر روستای «دولت‌آباد» به ماهیدشت در حوالی سه راهی «نجفعلی خان» شهرستان کرمانشاه اتفاق افتاد.

این مینی بوس حامل ۱۸ نفر از دانش آموزان مقطع متوسطه اول (راهنمایی) بود که تاکنون ۲ نفر از آنان فوت کرده اند، حال ۲ نفر دیگر وخیم است و ۱۴ دانش آموز دیگر مصدوم شده اند.

این مینی بوس با راننده در مجموع ۱۹ سرنشین داشت که به گفته شاهدان عینی حال راننده مینی بوس خوب است و تنها از ناحیه بینی آسیب دیده است.

حادثه دیدگان این تصادف به بیمارستان آیت الله طالقانی شهر کرمانشاه اعزام شده اند و اکنون تحت مداوا هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha