استاندار کرمانشاه از دانش‌آموزان مصدوم سانحه تصادف عیادت کرد

کرمانشاه - ایرنا - «هوشنگ بازوند» استاندار کرمانشاه ظهر چهارشنبه و ساعتی پس از واژگونی اتوبوس حامل دانش‌آموزان با حضور در بیمارستان طالقانی از آخرین وضعیت درمانی آنها مطلع شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، استاندار کرمانشاه ضمن گفت و گو با دانش‌آموزان حادثه دیده از آخرین وضعیت آنها مطلع شد و به آنها قول داد که تمام کادر درمان و پزشکی تا بهبودی کامل در اختیار آنها است.

وی در انتهای این ملاقات در جمع خبرنگاران گفت: متاسفانه صبح امروز یک دستگاه مینی بوس از سمت هلشی به ماهیدشت در حرکت بوده که به علت مه گرفتگی دچار سانحه شد و ۲ تن از دانش آموزان فوت کردند.

بازوند گفت: حال عمومی ۱۶ دانش آموز دیگر خوب است  و از همه ظرفیت و توان کادر درمان و امکانات دولتی استفاده می‌کنیم تا هر چه سریعتر این دانش آموزان به بهبودی کامل برسند و به آغوش خانواده هایشان برگردند. 

به گزارش ایرنا؛ این حادثه در مسیر روستای «دولت‌آباد» به ماهیدشت در حوالی سه راهی «نجفعلی خان» شهرستان کرمانشاه اتفاق افتاد.

این مینی بوس حامل ۱۸ تن از دانش آموزان مقطع متوسطه اول (راهنمایی) بود که تاکنون ۲ تن از آنان فوت کرده اند، حال ۲ تن دیگر وخیم است و ۱۴ دانش آموز دیگر مصدوم شده اند.

این مینی بوس با راننده در مجموع ۱۹ سرنشین داشت که به گفته شاهدان عینی حال راننده مینی بوس خوب است و تنها از ناحیه بینی آسیب دیده است.

حادثه دیدگان این تصادف به بیمارستان آیت الله طالقانی شهر کرمانشاه اعزام شده اند و اکنون در آنجا تحت مداوا قرار گرفته اند.

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه دستور رسیدگی سریع به مصدومان حادثه تصادف مینی بوس دانش آموزان در بیمارستان آیت اله طالقانی را صادر کرد.

پلیس راه کرمانشاه مقصر این حادثه را راننده مینی‌بوس به دلیل عدم توجه به جلو ناشی از مه گرفتگی شدید هوا اعلام کرد.

بخش ماهیدشت از توابع شهرستان کرمانشاه در ۳۰ کیلومتری غرب شهر کرمانشاه واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha