۱۷ آذر ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۵۳
کد خبرنگار: 2279
کد خبر: 84570064
T T
۰ نفر
منبع: با مشارکت سایت مگنت | ایرنا مسئولیتی در خصوص محتوای این خبر یا آگهی تبلیغاتی ندارد source

برچسب‌ها

دوره شتابدهی مگنت

آخرین رویداد دوره شتابدهی مگنت با عنوان مگنت پیچ برگزار می شود. برای این دوره بیش از "۵۰ تیم" استارت آپی متقاضی شرکت بودند که ۳۱ نفر برای مصاحبه انتخاب و در نهایت ۱۲ تیم به رویداد پایانی دعوت شدند و بیشترین دسته بندی ثبت نام در حوزه آموزش و سرگرمی بود.

 در طول این دوره مصاحبه و منتورینگ با هر استارتاپ به منظور مشاوره و بررسی مشکلات هر مجموعه انجام شد و کارگاه دو هفته‌ای، هشت جلسه‌ای برای آموزش‌های ابتدایی تا پیشرفته در تمامی زمینه‌های مورد نیاز هر استارتاپ از شروع تا پایان صورت گرفته است. همچنین جلسات کمنورینگ به منظور بررسی  MVP، پیدا کردن نقطه سر به سر هر استارتاپ و روش‌های جذب سرمایه برگزار شد.

بعد از یک دوره سه ماهه در این مقطع زمانی، آخرین رویداد دوره شتابدهی مگنت با عنوان مگنت پیچ در تاریخ ۱۸ آذر ماه سال ۱۴۰۰ برگزار می شود. در این رویداد ۱۲ تیم برگزیده شده آماده ارائه ایده های خود در زمینه های آموزش از سنین ۳ تا ۱۲ سال، پلتفرم های دانشگاهی، تهیه و توزیع کتاب های درسی دیجیتال و چاپی، بازی های آموزشی، دوره های آموزشی کاربردی و دریافت سرمایه از سرمایه گذاران هستند.

به همین منظور از تیم شما دعوت می شود تا با حضور در این رویداد علاوه بر تهیه گزارش از اخبار رویداد، ما را در برگزاری هرچه بهتر آن یاری فرمایید.

تاریخ برگزاری:۱۴۰۰/۰۹/۱۸

محل برگزاری:دانشگاه شهید بهشتی هاب

به صورت مجازی از طریق لینک زیر در آپارات میزبان شما هستیم

https://www.aparat.com/SweetEvent/live

https://www.aparat.com/SweetEvent/live

منبع: با مشارکت سایت مگنت | ایرنا مسئولیتی در خصوص محتوای این خبر یا آگهی تبلیغاتی ندارد source

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha