فرماندار: دلیل خودکشی مدیرعامل کارخانه آرد ایوان مشخص نیست

ایلام - ایرنا - فرماندار ایوان گفت: خودکشی مدیرعامل کارخانه آرد ایوان هیچ ارتباطی با تسهیلات و عدم حمایت فرمانداری ایوان ندارد و دلیل این اقدام تاکنون مشخص نشده است.

امیدعلی سبزی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این کارخانه در مدت حضور من در فرمانداری ایوان ۲ بار بدلیل اختلاف بین شرکا و سهامداران تعطیل شده است.

وی با بیان اینکه کارخانه آرد ایوان در ماه‌های گذشته فعالیت خود را از سر گرفته و هیچکدام از شرکا و سهامداران برای تقاضای تسهیلات به فرمانداری ایوان مراجعه نکرده‌اند و تنها یک ماه گذشته از این آنها برای حل مشکلاتشان دعوت بعمل آمد، افزود: نشر اخباری مبنی بر اقدام به خودکشی یکی از سهامداران این کارخانه بدلیل عدم حمایت فرمانداری ایوان کذب است.

فرماندار ایوان یادآور شد: هم‌اکنون این کارخانه در حال فعالیت است و هیچگونه مشکلی در ارتباط با تولید ندارد و اختلاف بین سهامداران مسبوق به سابقه و از مدت‌ها قبل وجود داشته است.

سبزی ادامه داد: سهامداران در قالب شیفت در کارخانه حضور داشتند و فردی که اقدام به خودکشی کرده ساکن تهران بوده است.

فرماندار ایوان گفت: این فرد در ایلام اقدام به خودکشی کرده و هیچ‌گونه خبری از مراجع ذیربط رسمی در شهرستان ایوان، مبنی براینکه اقدام وی در ایوان این اقدام را انجام داده، تایید نشده است.

سبزی یادآور شد: در این میان فضای مجازی با محوریت ۲ کانال بدون مجوز که صلاحیت فعالیت رسانه‌ای ندارند این اقدام را به فرمانداری و عدم حمایت دولت نسبت داده‌اند در حالیکه این سهامدار در ایوان حضور نداشته است.

فرماندار ایوان تصریح کرد: گردانندگان این کانال ها بدلیل نشر اکاذیب علیه فرماندار ایوان از طریق مراجع  قضایی تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

به گزارش ایرنا، کارخانه آرد ستاره غرب ایوان سال ۹۶ و با تسهیلات پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و سرمایه در گردش ۱۵ میلیارد ریال راه‌اندازی اما اختلاف بین شرکا باعث تعطیلی این کارخانه شده بود که با اقدام صورت گرفته و رفع اختلافات این واحد صنعتی به چرخه تولید بازگشت.

برخی کانال‌های تلگرامی ایلام از اقدام به خودکشی مدیرعامل کارخانه آرد ایوان خبر دادند و علت آنرا عدم حمایت دستگاه‌ها و فرسایشی بودن بروکراسی اداری در اعاده حق و حقوق خود وکارگران، اعلام کردند که از سوی فرماندار ایوان تکذیب شد.

گفته می‌شود وی هم‌اکنون در بیمارستان بستری است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha