فوتبال دسته دوم / ایمان سبز شیراز صدرنشین شد
تیم ایمان سبز شیراز

شیراز ایرنا- تیم ایمان سبز شیراز در هفته چهارم رقابت های فوتبال دسته دوم کشور از سد مس نوین کرمان گذشت و در صدر جدول قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، این بازی که عصر سه شنبه از گروه دوم این بازی ها در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز برگزار شد، تیم ایمان سبز با نتیجه یک بر صفر مس نوین کرمان را شکست داد.

تیم ایمان سبز با مربیگری غلام پیروانی از مدعیان گروه دوم این رقابت هاست و مقابل تیم مس نوین کرمان بازی بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشت.

شاگردان غلام پیروانی در این دیدار  با ارایه یک بازی هماهنگ و روان بارها تا آستانه فروپاشی دروازه حریف پیش رفتند اما تنها یکبار موفق به گشودن دروازه تیم مس که سابقه زیادی در فوتبال کشور دارد، شدند.

گل ایمان سبز 

 دقیقه ۷۰ بازی امین شجاعیان از روی نقطه پنالتی دروازه تیم مس نوین کرمان را باز کرد و سرانجام این بازی نیز با نتیجه یک بر صفر به سود ایمان سبز شیراز پایان یافت تا این تیم در صدر جدول جای گیرد.

با پایان یافتن هفته چهارم، تیم ایمان سبز با  ۹ امتیاز در صدر جدول گروه دوم قرار گرفت، تیم ون پارس نقش جهان اصفهان با یک بازی کمتر با هفت امتیاز دوم است و شاهین بندرعامری بوشهر هم با ۶ امتیاز سوم است.

 رقابت های فوتبال دسته دوم کشور در ۲ گروه ۱۴  تیمی برگزار می شود و در پایان مرحله گروهی ۲ تیم اول جدول هر گروه راهی دسته یک خواهند شد و تیم های دوم هم در مرحله حذفی به مصاف هم خواهند رفت تا چهره سومین تیم صعود کننده به دسته یک مشخص شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha