سخنگوی کمیسیون کشاورزی:خرید دام مازاد عشایر رضایت بخش نیست

تهران- ایرنا - سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: اعضای کمیسیون کشاورزی، به نمایندگی از مردم و عشایر کشور از وضعیت خرید دام مازاد رضایت ندارد و عشایر و دامداران نیز از نحوه اجرای آن ناراضی هستند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، احد آزادی خواه در گفت‌وگویی  در تشریح نشست امروز - سه‌شنبه - کمیسیون با حضور مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام، افزود: مقرر شده است با توجه به وضعیت کمبود نهاده‌ها شرکت پشتیبانی امور دام باید دام مازاد عشایر را از آنها خریداری و کشتار کند تا نیاز گوشت قرمز کشور تامین شود.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: در مسیر خرید دام مازاد عشایر توسط شرکت پشتیبانی امور دام مشکلاتی وجود دارد و این اقدام به کندی صورت می‌گیرد.  در نشست امروز مقرر شد کمیته‌ای از اعضای کمیسیون به مسوولیت اینجانب نحوه خرید دام مازاد عشایر را پیگیری و مشکلات موجود را احصاء کند تا نقش نظارتی خود را ایفا کنیم.

وی افزود: اعضای کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی به نمایندگی از مردم و عشایر کشور از وضعیت خرید دام مازاد رضایت ندارد و عشایر و دامداران نیز از نحوه اجرای آن ناراضی هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha