حضور استودیو کشاورز در نمایشگاه فن بازار استان البرز

کرج- ایرنا- شبکه برکت البرز با استقرار استودیو کشاورز در نمایشگاه فن بازار استان واقع در دانشگاه خوارزمی کرج کشاورزان را در جریان آخرین دستاوردهای این بخش قرار می دهد.

مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی جهاد کشاورزی استان البرز روز سه شنبه در نخستین روز آغاز نمایشگاه فن بازار استان البرز به خبرنگار ایرنا گفت:سازمان جهاد کشاورزی استان البرز با مسئولیت مدیریت هماهنگی ترویج کشاورزی با حضور خود به عنوان یکی از بخش های مهم در عرصه فناوری های کشاورزی و دامپروری ،همچنین تولید و ارائه محتوای آموزشی حاصل از نتایج تحقیقات علمی- پژوهشی محققین در بخش کشاورزی با استقرار استودیو کشاورزو پوشش مجازی از طریق شبکه برکت البرز در محل  نمایشگاه با نمایش فیلم های آموزشی کوتاه و موشن گرافی کرده‌است.
مریم اکبری افزود: برگزاری دوره‌های آموزشی، نحوه انتقال یافته های تحقیقاتی و آموزش های مورد نیاز جامعه یدو کارشناسان و بهره‌برداران  از دیگر موضوعاتی است که از طریق این استودیو و همچنین غرفه های این سازمان در معرض دید  بازدیدکنندگان قرار داده می شود.
وی اظهار داشت: همچنین  ۳۰ شرکت دانش بنیان در زمینه اصلاح بذر، تولید واکسن و هورمون های دامی ،کودهای زیستی، مکمل های رشد گیاهی و دامی ،تجهیزات سیستم های نوین آبیاری، هوشمند سازی مدیریت مزارع و باغات،شرکت های  استارتاپی و کسب و کارهای نوپا با دعوت و هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی استان البرز و مرکز آموزش عالی امام خمینی ( ره) در محل نمایشگاه حضور و دستاوردهای پژوهشی خود را در معرض دید عموم قرار دادند.

به مناسبت گرامیداشت  هفته پژوهش و نوآوری ، با همت پارک علم و فناوری استان البرز در تاریخ ۱۶ لغایت ۲۱ آذرماه نمایشگاهی از دستاوردهای نوآورانه،پژوهشی محور و فن بازار نزدیک به ۱۰۰ شرکت دانش بنیان در محل دانشگاه خوارزمی در حال برگزاری و بازدید علاقه مندان می باشد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha