«امیر» همچنان می‌درخشد؛ عابدزاده بهترین دروازه‌بان هفته لالیگای۲

تهران- ایرنا- امیر عابدزاده در ادامه روزهای خوبش در لالیگای ۲ اسپانیا موفق شد عنوان بهترین دروازه‌بان هفته را به خود اختصاص دهد.

به گزارش ایرنا، امیر عابدزاده همچنان به درخشش در لالیگای ۲ ادامه می‌دهد. او یک بار دیگر نقش بسزایی در برتری تیمش ایفا کرد. تیم پونفرادینا روز یکشنبه در ورزشگاه خانگی خود "استادیوم ال تورالین" میزبان تیم رده هجدهمی میراندس بود که به لطف گل ثانیه‌های پایانی یوری این تیم را با نتیجه ۲ بر یک شکست داد.

امیر عابدزاده در این بازی مثل همیشه حضور موفقی درون دروازه تیمش داشت و با ۶ سیو موفق که چهار مورد آن، مهار توپ‌ها داخل محوطه جریمه بازیکنان میراندس بود، بارها ناجی دروازه‌اش شد. او با کسب نمره ۷.۹ دومین بازیکن برتر زمین لقب گرفت و تنها یوری که موفق به دبل شده بود، نمره بالاتری نسبت به گلر ایرانی کسب کرد.

بعد از ۲ روز، سایت Gol de Plata تیم منتخب هفته نوزدهم لالیگا ۲ را معرفی کرد که در این تیم، نام امیر عابدزاده هم دیده می شود؛ به این ترتیب ملی پوش ایرانی پونفرادینا با درخشش در بازی این هفته تیمش به عنوان گلر برتر هفته انتخاب شد.

پونفرادینا در حال حاضر در رده دوم جدول قرار دارد و بعد از تنه‌ریف، با دریافت ۱۶ گل، بهترین خط دفاعی را هم به خود اختصاص داده است.

«امیر» همچنان می‌درخشد؛ عابدزاده بهترین دروازه‌بان هفته لالیگای۲

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha