کرسی‌های آزاد اندیشی به دانشگاه بازگردد

قشم- ایرنا- مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد هرمزگان گفت: با کاهش شیوع ویروس کرونا و حضوری شدن کلاس‌ها امیدواریم کرسی‌های آزاد اندیشی نیز به دانشگاها بازگردد.

حجت الاسلام اسماعیل پاک‌نژاد روز سه‌شنبه در دیدار دانشجویان و دانشگاهیان با امام جمعه قشم افزود: در دوره‌های قبل دانشجویان استان هرمزگان و جزیره قشم توانستند رتبه دوم کشوری را کسب کنند و این امر نشان از توان بالای مطالبه‌گری و کرسی‌های آزاد اندیشی در هرمزگان است.

وی با بیان اینکه در بیانیه گام دوم انقلاب به دانشجویان و استفاده از ظرفیت آنان تاکید شده است، ادامه داد: چند کلیدواژه در این بیانیه مانند مسیر عدالت، پرسشگری و مطالبه‌گری آمده است که دانشجویان باید آن را محقق کنند.

مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد هرمزگان تصریح کرد: همه جنبش‌های تاثیرگذار دنیا از طریق مطالبه‌گری دانشجویان آغاز شده است که بهترین نمونه در کشور ما نیز جنبش دانشجویان برای پیروزی انقلاب اسلامی است.

وی تاکید کرد: برای اصلاح جامعه فعلی نیز این جنبش و مطالبه‌گری لازم است و جز با تربیت دانشجوی عدالت‌خواه نمی‌توان جامعه را به مسیر واقعی خود راند.

به گزارش ایرنا، دانشجویان قشم به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو با امام جمعه قشم دیدار و گفت و گو کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha