کاپیتان تیم ملی فوتبال زنان: تنها تمرکز ما موفقیت در جام‌ملت‌ها است

تهران- ایرنا- کاپیتان تیم ملی فوتبال زنان گفت: تنها به صعود و موفقیت در جام ملت‌های آسیا فکر می‌کنیم و باقی مسائل حل‌نشده به عهده فدراسیون است.

به گزارش ایرنا، «بهناز طاهرخانی» امروز(سه‌شنبه) در حاشیه اردوی تیم ملی فوتبال زنان گفت: اردوهای تیم ملی در سطح خوبی برگزار می‌شود و بازیکنان‌ با قدرت‌ به کار خود ادامه می‌دهند.

وی افزود: تیم‌های حاضر در جام ملت‌های آسیا قدرتمند هستند ولی ما با انگیزه بسیار در این مسابقات شرکت کرده و تنها به صعود فکر می‌کنیم.

کاپیتان تیم ملی فوتبال زنان عنوان کرد: تمام تمرکز خود را روی موفقیت در جام ملت‌ها می‌گذاریم و باقی مسائل حل نشده برعهده فدراسیون است.

وی دیدار تدارکاتی برای تیم ملی بسیار مهم خواند و گفت: فدراسیون خیلی تلاش کرد اما به نتیجه نرسید و در نهایت تنها با چند اردو راهی جام ملت‌ها می‌شویم.

در ادامه الهام فرهمند دیگر بازیکن تیم ملی فوتبال زنان عنوان کرد: این دومین اردویی است که در آن شرکت می‌کنیم و تنها دغدغه ما بازی تدارکاتی بود که میسر نشد. در جام ملت‌ها جایی برای آزمون و خطا نیست زیرا حریفان قدرتمندی داریم.

بازیکن تیم ملی گفت: بعد از به‌دنیا آمدن فرزندم شرایط سختی داشتم اما تلاش می‌کنم تا از نظر بدنی بهتر شوم. امیدوارم بتوانم به تیم ملی کمک کنم. برای انجام دادن کارهای بزرگ‌ باید سختی‌های زیادی را  پشت سر بگذاریم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha