نماینده بابل:حرکت در مسیر اصل ۴۴ قانون اساسی نوعی جهاد است

تهران- ایرنا- نماینده مردم بابل گفت: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری اجرای سیاست های اصل ۴۴ قانون اساسی، مخالفانی دارد ولی حرکت در این مسیر یک نوع جهاد به شمار می آید.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، «مهدی سعادتی بیشه سری» در نشست علنی امروز-سه شنبه-مجلس شورای اسلامی گفت: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری اجرای سیاست های اصل ۴۴ قانون اساسی، مخالفانی دارد ولی حرکت در این مسیر یک نوع جهاد به شمار می آید و  در این مسیر باید مراقب برخی کارشناسان نفوذی باشیم.

نماینده بابل گفت:  دولت گذشته به دنبال کودتای اقتصادی بود، مجلس در برابر این مسائل ایستاد و مصوبات خلاف منویات حضرت آقا خط قرمز مجلس به شمار می آید.

سعادتی افزود: اجرای دقیق قوانین مشی و سیره رئیس جمهور جدید بوده و سهام عدالت باید براساس قانون توزیع شود

همچنین در این نشست سیدناصر موسوی لارگانی  در تذکر شفاهی خود در  مورد مساله آب اصفهان گفت:  به دولت تأکید می‌کنم که  فارغ از دعواهای قومی که بیشتر مافیای آب به راه انداخته‌اند، حقابه مردم، کشاورزان و محیط زیست را به صورت قانونی و شرعی در نظر بگیرند، دیگر دوران شعار گذشته، مردم منتظر عمل سریع و کارشناسی هستند. باید وزارت نیرو از ظرفیت مجامع استانی برای نتیجه‌گیری سریع  استفاده کند.

نماینده فلاورجان اظهار داشت: به وزیر نیرو و دولت سربسته می‌گویم مراقبت باشید تصمیم‌گیری غلط در استان اصفهان نداشته باشند، دعوای منطقه‌ای به راه نیندازند چرا که مردم به حقشان واقف هستند و نمایندگان از حقوق ملت کوتاه نمی‌آیند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha