نمایشگاه فن بازار هفته پژوهش در البرز آغاز به کار کرد

کرج - ایرنا - همزمان با روز دانشجو و به مناسبت هفته پژوهش نمایشگاه فن بازار استان البرز روز سه شنبه در پردیس کرج دانشگاه خوارزمی آغاز به کار کرد.

مدیر مرکز رشد دانشگاه خوارزمی و مسوول برگزاری نمایشگاه فن بازار استان البرز در حاشیه آیین افتتاح نمایشگاه فن بازار استان البرز که در پردیس کرج دانشگاه خوارزمی برگزار شد به خبرنگار ایرنا گفت:‌ این نمایشگاه در سال جاری پس از گذراندن 2 سال نفسگیر کرونایی با رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت حضوری برگزار شده است.

سید حسین حسینی لواسانی با بیان اینکه سعی شده در این نمایشگاه دستاوردهای نوینی به نمایشی گذاشته شود، افزود: این نمایشگاه در قالب ۶۰ غرفه با حضور موسسات، شرکت های دانش بنیان و شرکت های زایشی برگزار شده است.

وی اظهار داشت: در این نمایشگاه نهادهای ذیربط برای سرمایه گذاری و تسهیل گری در نمایشگاه حضور دارند.

وی از جمله این نهادها را صندوق پژوهش فناوری استان و صندوق نوآوری کشور عنوان کرد و گفت: تلاش بر این هست که قراردادها و تفاهم نامه هایی برای حمایت از محصولاتی که رونمایی می شود  داشته باشیم ضمن اینکه محصولاتی که به مرحله نمونه اولیه رسیده اند حمایتی از صندوق خوواهند داشت تا محصول صنعتی تولید شود.

حسینی لواسانی افزود: قرار است در این نمایشگاه ۴۰ محصول جدید در حوزه های کشاورزی، اینترنت اشیاء، عمران، مدیریت شهری، زیست فناوری و سلول های بنیادین رونمایی شود.

نمایشگاه فن بازار استان البرز از ۱۶ تا ۲۱ آذرماه در سالن نشاط پردیس کرج دانشگاه خوارزمی آماده بازدید عموم است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha