رئیس پلیس آگاهی ایران ومقام پاکستانی مقابله باجرائم مرزی رابررسی کردند

اسلام‌آباد - ایرنا - رئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در دیدار با معاون وزیر کشور پاکستان آخرین تحولات مرتبط با همکاری‌های دو کشور به ویژه در حوزه مقابله با جرائم مرزی، اشرار و تقویت هماهنگی میان نهادهای پلیسی را بررسی کردند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار «محمد قنبری» روز سه‌شنبه در اسلام‌آباد با «ظفر عباس» معاون وزیر کشور پاکستان در امور مرزی دیدار و پیرامون موضوعات مورد علاقه متقابل، همکاری‌های پلیسی و مبارزه با جرائم سازمان یافته مذاکره کردند.

در این دیدار برخی از مقامات حوزه مرزی وزارت کشور پاکستان، مدیر اداره مبارزه با مهاجرت غیرقانونی آژانس تحقیقات فدرال پاکستان و همچنین سرهنگ «امید سروری» افسر روابط مبارزه با موادمخدر ایران در پاکستان حضور داشت.

سردار قنبری با اشاره به دیدارهای خود طی دو روز گذشته با مقامات پاکستانی، با ابراز اطمینان از توافقات صورت گرفته و امیدواری نسبت به گسترش این همکاری‌ها در آینده، خواستار اقدامات موثر طرف پاکستانی برای همکاری با ایران در حوزه مقابله با جرائم و دشمنان امنیت در مرزهای مشترک شد.

وی تاکید کرد: بازتعریف همکاری‌های دو همسایه دوست و برادر ایران و پاکستان برای امنیت مرزی، مقابله با ناامنی‌ها، تبادل اطلاعات درخصوص مجرمان واحد و تدوین راهبرد مشترک برای تعقیب، محاکمه و مجازات عناصر مجرم اجتناب ناپذیر است.

رئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی ایران روز گذشته با مدیرکل آژانس تحقیقات فدرال پاکستان نیز دیدار کرد. اعضای هیات کشورمان امروز عازم شهر لاهور مرکز ایالت پنجاب شدند.

دیدار رئیس پلیس آگاهی ناجا با معاون وزیر کشور پاکستان

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha