مهلت ثبت نام تسهیلات کرونایی هنرمندان خراسان شمالی تمدید شد

بجنورد- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: مهلت ثبت‌نام و پرداخت تسهیلات کسب و کارهای آسیب‌دیده از کرونا در حوزه‌های مختلف فرهنگ، هنر و رسانه را  تا پایان سال جاری تمدید شد.

علی اکبر طهماسبی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با درخواست وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نود و پنجمین جلسه ستاد کمیته مدیریت، با تمدید مهلت‌ ثبت نام به صاحبان کسب‌ها و کارهای فرهنگی، هنری و رسانه‌ای آسیب دیده از حوادث و امهال بازپرداخت اقساط تسهیلات بانکی اعطایی تا پایان سال جاری ستاد اجرایی موافقت و در مصوبات به دستگاه های اجرایی ذیربط اجرا می شود.

وی افزود: به همین دلیل صاحبان مشاغل آسیب دیده فرهنگی، هنری و رسانه‏‌ای از کرونا در خراسان شمالی برای ثبت نام و بهره‌‏مندی از تسهیلات حمایتی کرونا می‏‌توانند به سامانه کارا مراجعه کنند و موسسه‏‌های مالی و اعتباری نیز موظف به اجرای کلیات این مصوبه هستند.

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: هنرمندان و اصحاب فرهنگ و رسانه استان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۲۲۳۴۴۱۲ داخلی ۱۰۲ تماس حاصل کنند.
طهماسبی اظهار داشت: تاکنون تعداد کل متقاضیان دریافت تسهیلات ۷۸۱ نفر به مبلغ ۱۴ میلیارد و ۵۸۰ میلیون تومان که از این تعداد ۵۵۷ نفر مشمول دریافت تهسیلات به مبلغ ۹ میلیارد و ۱۶۹ میلیون تومان است.

براساس آخرین فهرست رنگ‌بندی کرونایی شهرها که از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام شد،  شهرستان های مانه و سملقان،  رازوجرگلان،  فاروج و گرمه در وضعیت رنگبندی آبی کرونایی و چهار شهرستان بجنورد، شیروان، اسفراین و جاجرم نیز در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha