دیدار شهدای رزکان و پیام مشهد در ورزشگاه انقلاب کرج  برگزار می شود

کرج-ایرنا- رییس هیات فوتبال البرز با اشاره به انتشار شایعاتی مبنی بر انجام بازی روز پنجشنبه دیدار تیم های استقلال و پیکان تهران در ورزشگاه انقلاب کرج و موکول کردن دیدار تیم های شهدای رزکان و پیام مشهد به ورزشگاه دیگری گفت: اولویت انجام بازی ها با تیم های بومی البرز است.

شب گذشته در فضای مجازی اخباری مبنی بر لغو دیدار شهدای رزکان و پیام مشهد از سری رقابت های لیگ دسته ۲ کشور که قرار است روز پنجشنبه در ورزشگاه انقلاب کرج به دلیل انجام بازی استقلال تهران و پیکان در همین ورزشگاه منتشر شد.

در این اخبار منتشر شده آمده بود که به دلیل همزمانی این بازی ها، دیدار تیم های فوتبال شهدای رزکان البرز و پیام مشهد در ورزشگاه شریعتی کرج انجام خواهد شد که انتشار این اخبار اعتراضاتی در فضای مجازی به همراه داشت.

این در حالی است که منصور بیک وردی امروز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا ضمن تکذیب این مطلب عنوان کرد: اولویت برگزاری رقابت ها و استفاده از ظرفیت های ورزشی استان با تیم های بومی است و بر این اساس دیدار تیم های شهدای رزکان البرز و پیام مشهد در ورزشگاه انقلاب کرج انجام خواهد شد.

وی اضافه کرد: این عهدی بود که از روز اول با فوتبال استان بسته ایم و تا این لحظه نیز به آن پایبند بوده ایم که اولویت را به تیم های بومی خودمان داده و خواهیم داد.

بیک وردی با بیان اینکه در صورت مهیا بودن شرایط دیگر تیم های کشور نیز می توانند از ظرفیت ورزشی البرز بهره گیرند خاطر نشان کرد: بر اساس اخبار منتشره که قرار است تیم بزرگی مانند استقلال در ورزشگاه انقلاب کرج بازی داشته باشد تا این ساعت که کمتر از ۵۰ ساعت به بازی مانده نه هماهنگی و نه تاکنون اقدامی صورت گرفته پس انتشار چنین اخباری از اساس بی پایه است.

لازم به ذکر است طی ماه های اخیر تیم لیگ برتری هوادار با توجه به اینکه باید سه بازی خود را خارج از خانه انجام بدهد، این بازی ها در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار شده است.

این در حالی است که انجام این بازی ها آنچنان که باید از سوی به خصوص اصحاب رسانه البرزی مورد استقبال قرار نگرفت و در نشست های خبری پیش و بعد از بازی های این تیم ها که البته برخی از آنها در کرج برگزار می شود به جز یک تا ۲ نفر سایر  اصحاب رسانه البرز در این نشست ها حضور پیدا نمی کردند.

تیم شهدای رزکان البرز هم اکنون در لیگ دسته ۲ کشور حضور دارد .

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha