پرچم مطالبه گری ها از مسوولان در دست دانشجویان است

بندرعباس - ایرنا - نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: دانشجویان باید به یک مجموعه نقش آفرین در جامعه تبدیل شوند و پرچم مطالبه گری ها از مسوولان در دست دانشجویان است.

حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده روزسه شنبه به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو در تریبون آزاد دانشجویی افزود: نقد های سازنده دانشجویان خطاب به مسوولان باعث بهتر شدن و شکل امور می شود.

وی ادامه داد: شجاعت و قاطعیت در بیان ایرادات باید ضمیمه هر مطالبه گری برای دانشجویان باشد،مطالبه گری هم می تواند فردی و هم اجتماعی باشد.

وی اضافه کرد: تشکل های دانشجویی ما امروز به عنوان نماد و نمود مجموعه های بسیجی مطالبه گر هستند که می توانند به راحتی مطالبات خود را بیان کنند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان ابراز کرد: اولویت بندی مطالبات بسیار مهم است، توجه به ظرفیت های موجود نیز بسیار دارای اهمیت است.

عبادی زاده تصریح کرد: مطالبه گری نیازمند یک نفشه راه است، مطالبه گری ما باید هدفمند باشد، نقشه مهندسی فرهنگی کشور که به دستور مقام معظم رهبری ترسیم شد متأسفانه هنوز اجرا نشده است.

وی خاطر نشان کرد: نماز جمعه و مسجد جامع برای مردم است و در آن از مطالبات مردم خواهیم گفت؛حلقه وصل مردم و مسوولان نماز های جمعه است، ان شاءالله که بتوانیم با عملکرد خود گوشه ای از مسائل مردم را حل کنیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha