واحد پرورش مرغ در آذربایجان‌شرقی ۲۲ میلیارد ریال جریمه شد

تبریز - ایرنا - معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی گفت: به دنبال تشدید اقدامات نظارتی یک واحد تولید و پرورش مرغ در این استان ۲۲ میلیارد ریال جریمه شد.

یوسف پایدار، روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این واحد تولیدی به دلیل عرضه خارج از شبکه حدود ۱۵ هزار قطعه جوجه یک‌روزه مرتکب تخلف شده بود که پس از جمع بندی مستندات و طی مراحل قانونی به پرداخت مبلغ مذکور جریمه شد.

وی با بیان اینکه این حکم قطعی است، اظهار داشت: نظارت‌های مستمر در جهت حمایت از حقوق مصرف کنندگان به ویژه در بخش کالاهای اساسی در سطح استان ادامه دارد.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی با اشاره به تخلف ۲ واحد عمده فروشی در استان، گفت: این واحدها به دلیل عرضه خارج از شبکه بیش از ۸.۵ تن مرغ گرم به پرداخت حدود سه میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال جریمه محکوم شدند.

 پایدار، با اشاره به پایش و رصد سیستمی فرایند تامین و توزیع کالاهای مشمول ثبت در سامانه‌های جامع تجارت و انبارها، یادآوری کرد: اقدامات نظارتی این سازمان در راستای صیانت از حقوق مصرف کنندگان با استفاده از سامانه‌های جامع انبار و تجارت با جدیت و با استفاده از توان و ظرفیت کلیه دستگاه‌های نظارتی استانی در حال پیگیری بوده و با متخلفان وفق قوانین و مقررات به شدت برخورد می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha