مجمع عمومی حزب موتلفه اسلامی پنجشنبه در قم برگزار می‌شود

تهران- ایرنا-دبیرکل حزب موتلفه اسلامی، گفت: مجمع عمومی این تشکل اصولگرا روز پنج شنبه ۱۸ آذر در شهر قم برگزار می‌شود و در این نشست عملکرد سه ساله اخیر حزب و ارزیابی وضعیت جاری کشور، منطقه و جهان ارائه خواهد شد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از حزب موتلفه اسلامی، اسدالله بادامچیان در بیان مواضع هفتگی با اشاره به سیزدهمین مجمع عمومی این حزب، همچنین افزود: بررسی خط مشی سه سال آینده حزب و انتخاب ۳۵ عضو اصلی و ۵ عضو علی البدل دوره آینده شورای مرکزی با رای نمایندگان حزب از سراسر کشور از دیگر برنامه‌های سیزدهمین مجمع عمومی است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: حرکت انقلابی و سامان‌یابی کشور و ملت با حزب اسلامی پاک و توانمند میسر است و امام خمینی(ره) در اردیبهشت ۱۳۴۲ نظر به تاسیس موتلفه اسلامی دادند، این تشکل اسلامی در طول ۵۸ سال گذشته، در خدمت اسلام، امام (ره) و ولی امر مسلمین و ایران کارنامه ای پرافتخار همراه با پاکی و سلامت مالی و اخلاقی داشته و این مسیر نورانی را در گام دوم انقلاب اسلامی با اقتدار و انسجام بیشتر ادامه خواهد داد.

بادامچیان تصریح کرد: ما معتقدیم که حل مشکلات کشور و راه پیشرفت و تعالی بهتر با دولت و مجلس حزبی پاک و خدامحور که در خدمت ملت و در خط اصیل ولایت و امامت است و تجربه آموخته و از امتحانات موفق بیرون آمده میسر است و بر این اساس در شکل‌دهی و تکامل حزب موتلفه اسلامی در دوره آینده همه نوع تلاش و کوشش را خواهیم داشت.

وی در بخش دیگری از این گفت وگو درباره مذاکرات وین گفت: آمریکا و سه کشور اروپایی باید بدانند با دولت جدیدی در ایران با بینش و روش‌های نوین روبرو هستند که قاطع و استوار راه بی نیازی از غربی‌ها در پیش گرفته و طرف غربی چاره ای جز این ندارد که به تعهدات خود عمل کند و تحریم‌ها را لغو کند و با کنار گذاشتن تفکرات متکبرانه به حقوق حقه و مسلم ایران احترام بگذارد.

بادامچیان همچنین درباره بودجه ۱۴۰۱ کل کشور گفت: ما طی سالهای اخیر حرف‌های اساسی در خصوص ضرورت بازنگری در بودجه را گفته و نوشته ایم و معتقدیم می توان بودجه را بدون کسری های آشکار و پنهان تهیه کرد.

وی ادامه داد: با برآورد درآمدهای واقعی دولت، منظم کردن هزینه ها و ردیف‌های آنها، صرفه جویی در هزینه ها و جلوگیری از ریخت و پاش ها و حقوق‌های نجومی و سوء استفاده‌ها، پیدا کردن راه‌های درآمدی جدید مانند فروش اموال اضافی دولت که بسیاری از آنها بی حاصل مانده و خود برای دولت هزینه ساز شده اند و یا اموال تملیکی که گرفتار پیچ و خم‌های اداری زاید شده اند می توان نسبت به مدیریت بودجه گام برداشت.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: با تنظیم بودجه صحیح و جامع، بی انضباطی‌ها، بدون برنامه بودن‌ها و حتی ناراضی تراشی ها کاهش جدی خواهد یافت.

بادامچیان در ادامه تاکید کرد: کارنامه ۱۰۰ روزه دولت آیت‌الله رئیسی کارنامه ای قابل قبول است و امید و اعتماد مردم را افزایش داده است.

وی اظهار امیدواری کرد با استفاده از روش‌ها و برنامه‌های دلسوزان انقلاب اسلامی، مشکلات باقی مانده به ویژه گرانی‌های بلاجهت در کالاهای اساسی و نیازهای خانواده ها رفع شوند.

بادامچیان تصریح کرد: در چنین شرایطی وظیفه همگان حمایت و همراهی با دولت و مسئولان دیگری است که تلاش می کنند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با طلب علو درجات برای شهدای استان پرافتخار ایلام گفت: رهبر معظم انقلاب فرمودند پیام شهیدان به مسوولان و مردم، اتحاد و احساس مسئولیت بیشتر است.

وی تاکید کرد: همه باید با احساس مسئولیت در هر زمینه و جایگاه در کنار هم و با هم باشیم تا برکات و عنایات الهی بر ملت، کشور و امت اسلامی فرو بریزد.

بادامچیان در پایان با گرامیداشت یاد شهیدآیت الله مدرس و شهید میرزا کوچک جنگلی گفت: هدف این شهیدان و مجاهدان راه خدا، استقلال، آزادی و بهره مندی ملت از ثروت های ملی و رهایی از نفوذ و سلطه استعمارگران بود.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha