گرامیداشت یاد خبرنگاران شهید ایرنا در سالروز سانحه هواپیمای سی ‪ ۱۳۰‬

تهران- ایرنا- مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در سالروز سانحه هوایی سقوط هواپیمای سی ۱۳۰، با همسران شهیدان والامقام، سپهدار ساجدی و سیدمهدی میرافضلی خبرنگاران ایرنا که در این سانحه شهید شدند، دیدار کرد و یاد این شهدا را گرامی داشت. 

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، علی نادری در این دیدار در ساختمان مرکزی خبرگزاری جمهوری اسلامی، ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدا به ویژه شهدای عکاس و خبرنگار ایرنا گفت: در سالروز سانحه دردناک سقوط هواپیمای سی۱۳۰‬ ارتش جمهوری اسلامی وظیفه خود دانستم در خدمت خانواده این عزیزان باشم و از زحمات آنها قدردانی کنم. این دو شهید بزرگوار برای انجام ماموریت عازم سفر شدند و جان‌شان را در راه اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی فدا کردند. 


وی شهید ساجدی و شهید میرافضلی را مایه افتخار ایرنا دانست و افزود: امیدوارم خداوند به همه ما توفیق دهد بتوانیم قدردان این سرمایه‌های ارزشمند باشیم، راهشان را ادامه دهیم و شرمنده خون شهدا نباشیم. 

گرامیداشت یاد خبرنگاران شهید ایرنا در سالروز سانحه هواپیمای سی ‪ ۱۳۰‬

مدیرعامل ایرنا در این دیدار از وضعیت زندگی اعضای خانواده این عزیزان مطلع شد، دستورات لازم را صادر و هدایایی را به رسم یادبود به آنها اهدا کرد.
 

شهیدان سپهدار ساجدی و سیدمهدی میرافضلی به ترتیب خبرنگار اجتماعی‌ و عکاس ایرنا بودند که در سانحه سقوط هواپیمای سی ‪ ۱۳۰‬ارتش، همراه  ۹۴ تن دیگر از سرنشینان آن و خبرنگاران رسانه های دیگر حین اعزام به چابهار برای پوشش رزمایش عاشقان ولایت به دلیل سقوط هواپیما شهید شدند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha