همایش ملی رسانه‌های سلامت در اهواز آغاز به کار کرد

اهواز - ایرنا - همایش ملی رسانه‌های سلامت با محوریت کرونا روز دوشنبه به صورت مجازی در اهواز گشایش یافت.

به گزارش ایرنا رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز در این همایش بر اهمیت اطلاع رسانی، آموزش بهداشت و ارتقای سواد سلامت جامعه تاکید کرد.

دکتر فرهاد ابول نژادیان بیان کرد: سواد سلامت می‌تواند باعث تغییر در سبک زندگی و رفتارهای اجتماعی افراد شود، لذا بالارفتن سواد سلامت موجب افزایش تندرستی جامعه خواهد شد.

وی با بیان اینکه رسانه‌ها در ارتقای سواد سلامتی مردم نقش اساسی دارند افزود: سلامت نیاز اصلی جامعه بوده و همه باید برای آن تلاش کنند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز با بیان اینکه این همایش کشوری در ۲ بخش آثار و مقالات برگزار شده گفت: بیش از ۳۰۰ مقاله و اثر توسط پژوهشگران و نویسندگان به دبیرخانه این همایش ارسال شده است.

وی با تشکر از شرکت کنندگان و ارایه دهندگان مقالات در این همایش بیان کرد: ۶ کارگاه جانبی برای این همایش تدارک دیده شده که بیش از ۳۳۰ نفر از اساتید، دانشجویان و کارشناسان دانشگاه‌های علوم پزشکی در آن مشارکت دارند.

همایش کشوری رسانه های سلامت با محوریت کرونا توسط دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز (دانشکده بهداشت، گروه آموزش بهداشت و ارتقای سلامت) به صورت مجازی ۱۵ و ۱۶ آذر در حال برگزاری است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha