مراکز نیکوکاری قزوین به ۱۵ هزار و ۵۱۴ نیازمند خدمات ارایه می‌کنند

قزوین - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: مراکز نیوکاری قزوین ۱۵ هزار و ۵۱۴ نیازمند را شناسایی کرده و در طول سال، خدمات متعددی را به آنها ارایه می‌کنند.

مهرعلی حق گویان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:  این خدمات در حوزه های مختلفی از جمله اشتغال، فرهنگی و تحصیلی، درمان، مسکن، معیشت، جهیزیه و سایر موضوعات حمایتی ارایه می شود.

وی افزود: یکی از مهمترین اقدامات کمیته امداد امام خمینی(ره) در سال های اخیر راه اندازی مراکز نیکوکاری به صورت تخصصی است و امروز شاهد فعالیت بسیاری از این مراکز در زمینه های تخصصی مانند اشتغال، سلامت و آموزش هستیم.

این مسوول گفت: با افزایش مراکز نیکوکاری در استان قزوین سرعت خدمت رسانی به نیازمندان افزایش یافته و خدمات بیشتری به آنها ارایه می شود.

حق گویان اضافه کرد: مشارکت مردم در اجرای برنامه های کمیته امداد امام خمینی (ره) از اهمیت بالایی برخوردار است و به هر میزان که این مشارکت ها افزایش یابد خدمات بهتری را می توان به نیازمندان ارایه کرد.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اظهار داشت: خیران و مردم نیکوکار استان قزوین می توانند در این راستا کمک ها و حمایت های مادی و معنوی خود را به سمت مراکز نیکوکاری و درگاه های کمیته امداد امام خمینی (ره) هدایت کنند.

هم اکنون ۶۰ هزار مددجو از کمیته امداد استان قزوین خدمات دریافت می‌کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha