یاسر جلالی مشاور وزیر و دبیر شورای آسیب شناسی مسائل فرهنگی شد

تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی یاسر جلالی را به عنوان مشاور وزیر و دبیر شورای آسیب‌شناسی مسائل فرهنگی منصوب کرد.

به گزارش روز دوشنبه گروه فرهنگی ایرنا از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در ابتدای حکم محمدمهدی اسماعیلی خطاب به یاسر جلالی، با اشاره به بخشی از فرمایشات مقام معظم رهبری در نخستین دیدار هیات دولت سیزدهم با ایشان، مبنی بر اینکه «ساختار فرهنگی کشور نیاز به یک بازسازی انقلابی دارد و یک حرکت انقلابی لازم است، البته حرکت انقلابی یعنی خردمندانه و عاقلانه» خطاب به یاسر جلالی آمده است: «با عنایت به شناخت از توانمندی، دانایی و تجربیات متراکم و ارزشمند جناب­عالی نسبت به حوزه و موضوعات فرهنگی و مسائل ساختارهای فرهنگی کشور، به موجب این حکم به ‌عنوان «مشاور وزیر و دبیر شورای آسیب شناسی مسائل فرهنگی» منصوب می‌­شوید.

مأموریت اصلی جناب­عالی اداره دبیرخانه طرح کلان و معماری ساختار فرهنگ و رسانه کشور می باشد و انتظار می رود ضمن استفاده از دیدگاه­های صاحب­نظران برجسته و دغدغه­مندان حوزه فرهنگ، هنر و رسانه تلاش نمایید تا طرح­های کاربردی و اجرایی ارائه شود.

امید است با اتکال به خداوند سبحان و همفکری، همیاری و مشورت با صاحب­نظران، نخبگان و مدیران انقلابی و با تجربه، اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه و تشکل­های مردمی و جهادی در انجام امور محوله قرین توفیق و تأیید باشید.

مزید توفیق جناب­عالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی، ظلّ توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) و رهبری داهیانه حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) از خداوند منان خواستارم.»

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha