کارگاه آموزش قوانین مالیاتی و بیمه ای چین و ایران در شانگهای برگزار شد

تهران - ایرنا - کارگاه آموزشی آخرین قوانین مالیاتی اشخاص و قوانین بیمه ای با مشارکت حضوری و غیرحضوری (آنلاین) بیش از ۵۰ تن از اعضای اتاق بازرگانی ایرانیان مقیم شرق چین در شهر شانگهای چین برگزار شد.

به گزارش ایرنا از کمیته روابط عمومی اتاق بازرگانی شرق چین، این کارگاه با همکاری و  مشارکت کمیته های آموزش، حقوقی و مالی با رعایت پروتکل بهداشتی در سالن آموزشی ساختمان اداری ایست هوپ کلان شهر شانگهای برگزار شد به نحوی که کارشناس مالی - مالیاتی چینی اخرین مطالب قوانین مالیاتی اشخاص و بیمه ای را کاملا برای حضار تشریح کرد.

همچنین در ادامه این کارگاه آموزشی که پرونده مطالعه موردی مالیاتی و بیمه ای یک کارمند خارجی مورد ارزیابی و تحلیل قرار گرفت و نیز  قوانین مالیات مضاعف بین ایران و چین بین کارمندان و شرکت های ایرانی و چینی مورد ارزیابی قرار گرفت.

در پایان این کارگاه اعضای آنلاین و سایر حاضرین در جلسه، سوالات خود را در یک نشست پرسش و پاسخ در بخش های مالیاتی، بیمه ای و امور پرسنلی و نحوه و چگونگی قرارداد های پرسنلی در شرکت های چینی - ایرانی مطرح کردند که رئیس کمیته حقوقی به همه آنها پاسخ گفت.
اتاق بازرگانی ایرانیان مقیم شرق چین مستقر در شانگهای، بزرگترین تشکل سازمان یافته برای ایرانیان مقیم در چین و شرق آسیا و بازرگانان و تجار ایرانی است که هم مرکزی برای ایجاد فرصت های کسب و کار و صادرات از ایران به چین به حساب می اید و هم مرجعی برای نقش آفرینی و توسعه صنعت، فناوری و تجارت بین ایران و چین می باشد.

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha