کشف ۱۱۱ کیلوگرم مواد مخدر توسط پلیس فرودگاه

تهران - ایرنا -ـ فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور، از کشف ۱۱۱ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری ۲ نفر قاچاقچی در این پرونده خبر داد.

به گزارش ایرنا ، سرهنگ "محسن عقیلی" روز یکشنبه در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر اظهار داشت: مأموران پلیس فرودگاه شیراز، طی رصد مجرمین سابقه دار در حوزه فرودگاهی، موفق به شناسایی باندی شدند که قصد جابجایی مقدار قابل توجهی از مواد مخدر را از طریق فرودگاه به استان های مرکزی کشور داشتند.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: با توجه به اینکه این افراد سابقه دستگیری در فرودگاه به جرم حمل مواد مخدر داشتند با اخذ مجوز قضائی، اکیپی از همکاران آموزش دیده پلیس فرودگاه شیراز به محل فعالیت آنان اعزام، که در بازرسی بعمل آمده از مخفیگاه آنان مقدار ۱۱۱ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد.

سرهنگ عقیلی با بیان اینکه، در این پرونده ۲ نفر از اعضا اصلی باند دستگیر و تحویل مقام قضائی شده اند، خاطر نشان‌کرد؛ پیگیری برای شناسایی و دستگیری سایر عوامل در دستور کار این پلیس قرار دارد.

فرمانده پلیس فرودگاه های کشور گفت: پلیس فرودگاه با استقرار در تمامی مبادی ورودی و خروجی فرودگاه ها به صورت شبانه روزی با هوشیاری تمام، ضمن جلوگیری از قاچاق هرگونه مواد مخدر، کالا و ارز در راستای تأمین امنیت مسافران صنعت هوایی از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha