واکنش باشگاه گل‌گهر به ادعای استقلال در مورد بازیکن غیرمجاز

تهران- ایرنا- اظهارات سرپرست تیم فوتبال استقلال در خصوص استفاده گل‌گهر سیرجان از بازیکن غیرمجاز، با واکنش تُند سرپرست تیم فوتبال گل‌گهر روبرو شد.

به گزارش ایرنا، ماجرای «اریک بوکوم بایناما» بازیکن گابنی گل‌گهر و حضور وی در ترکیب این تیم در دو دیدار مقابل استقلال و پیکان این روزها حسابی جنجالی شده و این دو باشگاه مدعی غیرقانونی بودن حضور او در ترکیب تیم سیرجانی بوده و به همین دلیل با شکایت از باشگاه گل‌گهر، از فدراسیون فوتبال خواستار تغییر نتیجه بازی رو در رو شده‌اند.

«بیژن طاهری» سرپرست تیم فوتبال استقلال امروز (یکشنبه) در گفت‌وگویی اظهار داشت: درخواست ما از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال این است که هر چه سریعتر به پرونده مهاجم گابنی گل گهر رسیدگی کنند. اتهام مطرح شده، استفاده از بازیکن غیرمجاز است و این یعنی اضافه شدن دو امتیاز به استقلال.

در واکنش به این اظهارنظر، «حیدر افسری» سرپرست تیم فوتبال گل گهر اظهار داشت: قصد داشتیم با احترام و در کمال آرامش به کار خودمان ادامه دهیم و در مورد دیگر تیم‌ها صحبتی نکنیم اما متاسفانه حرفهایی مطرح می‌شود که خلاف اخلاق حرفه‌ای و حتی عمومی است.

وی افزود: در ماجرای انتقال بایناما همه مراحل قانونی را طی کردیم و پس از مکاتبه مستقیم فدراسیون فوتبال ایران با فدراسیون گابن مجوز بازی او صادر شد. نص صریح قانون در هیچ حالتی او را بازیکن غیرقانونی نمی‌داند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha