۱۴ آذر ۱۴۰۰،‏ ۱۸:۳۰
کد خبرنگار: 1558
کد خبر: 84566647
۰ نفر

برچسب‌ها

۴۰۰ هزار عدد ماسک بدون مجوز در یزد کشف شد

یزد- ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی یزد از کشف کالای پزشکی قاچاق و تولید ماسک در حاشیه این شهر خبرداد و گفت: در این ارتباط ۴۰۰ هزار عدد ماسک بدون مجوز کشف شد.

به گزارش عصر یکشنبه روابط عمومی این اداره‌کل، علی‌اکبر مختاری افزود: در اجرای تداوم طرح‌های نظارتی بر واحدهای تولیدی، گشت مشترکی با حضور رییس شعبه تعزیرات حکومتی، پلیس امنیت اقتصادی، بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت و کارشناسان تجهیزات پزشکی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.

وی افزود: با انجام تحقیق مشخص شد، مالک کارگاه با استخدام افرادی به تولید انبوه بدون مجوز و خارج از ضوابط ماسک می‌پردازد و در این کارگاه حدود ۴۰۰ هزار عدد ماسک تقلبی یکبار مصرف آماده عرضه به بازار به همراه مقدار قابل توجهی از وسایل و تجهیزات اولیه تهیه و تولید ماسک کشف و ضبط شد.

مختاری با اشاره به اینکه مالک کارگاه به اداره‌کل تعزیرات حکومتی معرفی شد، تصریح کرد: کسانی که با تولید وسایل تقلبی، سلامتی شهروندان را به خطر بیندازند با برخورد قانونی مواجه می شوند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی یزد هفتم آذرماه جاری گفته بود که  ۱۳۱ هزار لیتر سوخت شامل نفت کوره و نفت گاز ( گازوییل) در استان کشف و قاچاقچیان۲۶ میلیارد ریال جریمه شدند.

وی  افزود:  ماموران پلیس امنیت اقتصادی با مشکوک شدن به یک دستگاه تریلی نفتکش که در حال تخلیه سوخت در حاشیه شهر یزد بود، اقدام به توقیف این خودرو کردند و پس از بررسی مشخص شد که متهمان مجوز حمل و نگهداری سوخت را نداشتند، محموله ضبط شد و با تکمیل تحقیقات و محرز شدن تخلف، متهمان علاوه بر ضبط سوخت مکشوفه به پرداخت این میزان جزای نقدی محکوم شدند.

از جمعیت یک میلیون و ۲۳۶ هزار نفری یزد حدود ۶۰ درصد در مرکز این استان زندگی می‌کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha