۱۵ آذر ۱۴۰۰،‏ ۲۱:۲۴
کد خبرنگار: 2146
کد خبر: 84566323
۰ نفر

برچسب‌ها

اخبار کوتاه استان کرمانشاه

کرمانشاه - ایرنا- پایدارسازی آب آشامیدنی چهار روستای روانسر، لایروبی رودخانه سراب برد زنجیر ثلاث باباجانی، اجرای طرح هادی در ۲۰ روستای سرپل‌ذهاب و انتصاب ۱۱ مدیر جدید در کمیته امداد استان کرمانشاه عناوین چهار خبر کوتاه استان کرمانشاه است.

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان روانسر گفت: در پی سوختگی الکتروموتور ۵/۷ کیلو وات چاهک مجتمع جانجان این چاه از مدار بهره برداری خارج گردید که بلافاصله تعویض الکتروموتور آن در دستور کار امور آبفا شهرستان قرار گرفت و با تجهیز چاهک این مجتمع آبرسانی، اهالی چهار روستای تحت پوشش مجتمع با جمعیتی بیش از هزار نفر از آب شرب پایدار بهره مند شدند.

«کیکاوس عزیزی‌نسب» خدمات رسانی و ایجاد رضایتمندی در جامعه را از مهمترین اهداف شرکت آبفا استان دانست و تصریح کرد: این مهم با همراهی مردم شهرستان و همکاری در مدیریت مصرف امکان پذیر است بنابراین خواسته ما از مشترکان این است که از آب شرب برای مصارف غیر شرب همچون شست و شوی حیاط و پیاده روی مقابل مغازه و منازل استفاده نکنند.

لایروبی سراب بردزنجیر ثلاث باباجانی

سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان ثلاث باباجانی نیز از لایروبی سراب «برد زنجیر» به طول ۱۵۰ متر به منظور پیشگیری از نفوذ آب های سطحی و سیلاب به منابع تامین آب شرب روستاهای هوانداران و برد زنجیر خبر داد.

«علی رحمانی» افزود: با توجه به اهمیت حفاظت از منابع تامین آب شرب به عنوان شریان حیاتی سیستم های آبرسانی و در نظر گرفتن همجواری سراب برد زنجیر با منبع تامین آب شرب روستاهای هواندران و بردزنجبر با جمعیتی بیش از ۶۰۰ نفر و اهمیت این موضوع که نفوذ آب های سطحی و سیلاب به این چاه قطعا مشکلاتی را برای امور آبفا شهرستان و مشترکان به دنبال خواهد داشت لایروبی سراب بردزنجیر در دستور کار امور آبفا شهرستان قرار گرفت.

وی اظهار داشت: امور آبفا شهرستان ثلاث باباجانی در جهت ارائه خدمات مطلوب به مردم شهرستان از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهد کرد و پرسنل این امور تمامی تلاش خود را جهت رفع مشکلات موجود به کار خواهند بست.

اجرای طرح هادی در ۲۰ روستای سرپل‌ذهاب

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار سرپل ذهاب گفت: طرح هادی در ۲۰ روستای این شهرستان با  ۱۰ میلیارد ریال اعتبار اجرا شده است.

«نادر نورایی» روز دوشنبه در حاشیه بازدید از طرح های هادی روستایی سرپل ذهاب افزود: امسال ۱۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان امسال برای اجرای طرح‌های هادی روستاهای این شهرستان از محل اعتبارات استانی و ملی و زلزله اختصاص یافت.

 وی اظهار داشت: روستاییان مستحق بهترین خدمات هستند و با نگاهی که در دولت جدید نسبت به روستاهای محروم وجود دارد امید است سطح خدمات در روستاها به درجه مناسبی از مطلوبیت برسد.

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری سرپل ذهاب گفت: طرح های هادی از ابزارهای توسعه روستا برای خدمت به روستاییان  است که به همت دولت و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی عملیاتی می شود.

انتصاب ۱۱ مدیر جدید در کمیته امداد استان کرمانشاه

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه، طی احکام جداگانه‌ای، ۱۱ مدیر جدید برای معاونت ها و مدیریت بخش های مختلف کمیته امداد استان کرمانشاه منصوب کرد.

روابط عمومی کمیته امداد استان کرمانشاه اعلام کرد، پیمان ترکمانه در راستای سپردن پست های مدیریتی به جوانان و بانوان در احکام جداگانه ای "کیانوش اربیدار" را به عنوان معاون اشتغال و خودکفایی، "کورش کرمی پور" را به سمت معاونت توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه منصوب کرد.

او همچنین، " فرزاد نجفی، بهنام تولایی، جمشید خدرویسی، مهدی محمدی، مهدی بشیری و علی اکبر صمدی خواه از جوانان امدادگر کمیته امداد استان کرمانشاه را به ترتیب به عنوان روسای ادارات راهبری شغلی، هدایت شغلی، پشتیبانی، روابط عمومی، حقوقی و امور نمایندگان و سرپرست مدیریت برنامه ریزی و فناوری اطلاعات منصوب کرده است.

مدیرکل کمیته امداد کرمانشاه همچنین" نادیا رحیمی" را به سمت رئیس اداره پذیرش و مددکاری و" زلیخا فریادی" را  نیز به عنوان رییس اداره اکرام و  سید قاسم نقیب زاده را به عنوان رئیس کمیته امداد منطقه چهار شهرستان کرمانشاه منصوب شدند

نزدیک ۲۰۰ هزار نفر از جمعیت ۲ میلیون نفری استان کرمانشاه در قالب بیش ۸۴ هزار خانوار زیر پوشش کمیته امداد است 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha