۲ خبر کوتاه انتظامی از شهرستان مرزی ثلاث‌باباجانی

کرمانشاه - ایرنا - فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۸۲ دستگاه ماشین لباسشویی قاچاق در شهرستان ثلاث باباجانی به ارزش ۱۰ میلیارد ریال خبر داد.

سردار «علی اکبر جاویدان» چهاشنبه شب به خبرنگار ایرنا گفت: ماموران ایستگاه بازرسی "ثلاث باباجانی" حین کنترل خودروهای عبوری به ۲ دستگاه کامیون حامل بار مشکوک و جهت بازرسی آن ها را متوقف کردند.

وی ادامه داد: ماموران در بازرسی های انجام شده ۸۲ دستگاه ماشین لباسشویی قاچاق که طبق نظر کارشناسان ارزش این محموله به ۱۰ میلیارد ریال می رسید، کشف شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآور شد: علاوه بر دستگیری ۲ نفر در این خصوص و معرفی آن ها به دستگاه قضائی، خودروهای حامل بار نیز توقیف و روانه پارکینگ شدند.

سردار جاویدان در پایان مبارزه با پدیده قاچاق و افراد قاچاقچی را از مهمترین برنامه های پلیس کرمانشاه برشمرد.

شکارچیان غیرمجاز در ثلاث باباجانی زمینگیر شدند

جانشین فرمانده انتظامی ثلاث باباجانی نیز از دستگیری پنج شکارچی غیرمجاز در این شهرستان و کشف تعدادی سلاح و مهمات از آن ها خبر داد.

سرهنگ «وحید محمودی» اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران مبنی بر حضورتعدادی شکارچی غیرمجاز در منطقه چم رود، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران ماموران پلیس امنیت عمومی وپاسگاه میرآباد با حضور در منطقه و در عملیاتی حساب شده موفق به دستگیری پنج شکارچی و توقیف یک دستگاه خودرو متعلق به آن ها شدند.

سرهنگ محمودی تصریح کرد: در بازرسی های انجام شده از خودرو توقیفی شکارچیان غیرمجاز، چهار قبضه اسلحه شکاری، ۱۰۰ عدد فشنگ، ۲ عدد دوربین شکاری، سه دستگاه چراغ قوه و یک تیغه تبر کشف شد.

جانشین رئیس پلیس شهرستان ثلاث باباجانی در پایان از معرفی شکارچیان غیرمجاز دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت صدور حکام لازم خبر داد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha