عضو شورا: شهردار مشهد باید در انتصابات به شان افراد توجه کند

مشهد- ایرنا- رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد تاکید کرد: عزل و نصب مدیران حق شهردار است، اما توجه وی را به این نکته جلب می‌کنیم که در این تغییرات باید به شان و جایگاه افراد نگاه ویژه‌ای بشود.

ایمان فرهمندی روز یکشنبه در نشست علنی شورای اسلامی شهر مشهد افزود: تغییرات مدیریتی بدون توجه به این نکات منجر به ایجاد آسیب‌های متعدد می‌شود که در شان شورا و شهردار انقلابی نیست و انتظار می‌رود در تغییر مدیریت ها از شهردار چهره‌ای مسلط، متین، انقلابی و با برنامه ببینیم.
وی خاطرنشان کرد: انتصابها باید بر مبنای برنامه باشد، در تغییرات و جابجایی‌ها نگاه باید صرفا برنامه ای، هدفمند و با درنظرگرفتن تعهدات ما به مردم و توقعات آنان از ما باشد.
عضو شورای اسلامی شهر مشهد تاکید کرد: این انتصاب ها نباید کوچکترین شائبه ای ایجاد کند و جلو دخالتهای غیرفنی در عزل و نصب ها باید به صورت جدی گرفته شود.
فرهمندی در ادامه در خصوص تغییر معاونت عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد و برخی تغییرات دیگر اظهار کرد: "کاظمی"، مدیر قبلی این حوزه، از مدیران توانمند، باتجربه و عامل بسیاری از اتفاقات هم در کلانشهر مشهد بوده است و "منبتی" نیز که جایگزین وی شده است، فردی باتجربه است و باید نگاه ویژه به منابع انسانی، همراه سازی همکاران این حوزه و اجرای مصوبات شورای شهر داشته باشد.

دیروز شهردار مشهد در حکمی "سیدخلیل منبتی" را به سمت معاونت عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری انتخاب کرد. پیش از این خلیل الله کاظمی این سمت را عهده‌دار بود.
تذکر عضو شورا به هیات رئیسه
دیگر عضو شورای اسلامی شهر مشهد نیز در این جلسه خطاب به هیات رییسه شورا در قالب تذکر گفت: اگر در رفتار اعضای شورا شائبه دخالت در امور اجرایی شهردار دیده شود، هیات رییسه باید به اعضا تذکر بدهند.
مجید دبیریان افزود: هیچ کسی در شهرداری تضمین نداده است که مدیران همیشه مدیر بوده و نباید تغییر کنند و چرا عده ای به تغییرات شائبه سیاسی می دهند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha