۳۳۷ دستگاه بخاری گازی بین مددجویان زنجانی توزیع می‌شود

زنجان- ایرنا - مدیرکل کمیته امداد استان زنجان،گفت: ۳۳۷ دستگاه بخاری گازی با بیش از ۶۱۰ میلیون تومان از محل اعتبارات و منابع این نهاد و هم افزایی آن با کمک های مردمی، برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان تهیه شد.

هدایت صفری روز یکشنبه با بیان این مطلب به خبرنگاران رویکرد کمیته امداد را در حوزه خدمت رسانی به خانواده های تحت حمایت، اولویت بخشی به نیازهای مددجویان ساکن مناطق محروم و روستایی استان زنجان عنوان کرد و افزود: لوازم گرمایشی تهیه شده با اولویت خانواده‌های ساکن در مناطق محروم و روستایی، در حال توزیع است.

وی با اشاره به خدمات و اقدامات انجام شده در بخش تهیه لوازم گرمایشی مورد نیاز خانواده‌های مددجو تصریح کرد: خدمات کمیته امداد بر اساس نیاز سنجی انجام شده و با استفاده از ظرفیت‌های موجود به ویژه بهره گیری از مشارکت‌های مردمی به مددجویان تحت حمایت عرضه می شود.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان، با تاکید بر توجه به ارائه خدمات اثرگذار در راستای توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت به عنوان مهمترین راهبرد این نهاد، ارائه خدمات فوری به منظور رفع نیازهای ضروری آنها را  از برنامه های اولویت دار این نهاد برشمرد.

صفری اظهار داشت: با همین نگاه و با شروع فصل سرما، ۳۳۷ دستگاه بخاری گازی متناسب با نیاز خانواده های تحت حمایت تهیه شده و هم اکنون بین مددجویان نیازمند دریافت این خدمت، درحال توزیع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha